Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Зони конфліктів та стихійних лих

«Лікарі без кордонів», «Червоний Хрест» й інші неурядові організації (НУО) довіряють перевіреній часом якості наших офісних і житлових блок-контейнерів навіть у найвіддаленіших куточках планети, як-от Гаїті, Пакистан чи Південно-Східна Азія.

В зонах конфліктів та стихійних лих дорога кожна година. Тому ми робимо все від нас залежне, щоб максимально швидко допомогти вам, наприклад, на етапі проектування мобільної лікарні. Наша допомога включає проектування, перевезення, монтаж нашими бригадами приміщень, що відповідають вимогам замовника, та їх демонтаж. Під час спорудження мобільних оперативних штабів для жертв і рятувальників ми покладаємося на багаторічний досвід як всередині країни, так і за кордоном.

Понад 30 000 блок-контейнерів по всій Європі та тісна співпраця з надійними транспортними партнерами (наприклад, з компанією LKW WALTER) дають змогу швидко реалізувати проект. Постачання мобільних приміщень CONTAINEX типу «Транспак» дозволяє заощадити місце та кошти під час транспортування, наприклад, літаком або судном в морському контейнері. Ця система заощаджує кошти, оскільки на одній вантажівці можна перевезти до десяти 20-футових офісних і житлових блок-контейнерів включно зі стіновими елементами. За наявності проектів на інших континентах ми можемо надійно розмістити спеціальні версії контейнерів типу «Транспак» у морських контейнерах і відправити їх літаком або судном.

Ваші переваги

  • Швидкий і простий монтаж працівниками на місці
  • Висока гнучкість завдяки змінним стіновим елементам
  • Високоякісна ізоляція для гарячих і холодних кліматичних зон
  • Легко перевезти та збудувати в іншому місці
  • Швидка поставка
  • Багаторічний досвід

Завантажити

Проглянути PDF Розмір
Проспект « побутовi примiщення та будiвельнi oфiси» 3,63 MB
Проспект «Офісні, санітарні та туалетні контейнери/модульні будівлі» 5,24 MB
Проспект «Складські контейнери та морські контейнери» 5,45 MB

Зразок конфігурації

Залежно від стихійного лиха ми можемо надати готові зразки планувань і так виграти дорогоцінний час. Разом із Вами ми створимо приміщення, які відповідатимуть індивідуальним вимогам.

ООН (Організація Об'єднаних Націй) також купляє нашу продукцію. Таким чином ми робимо важливий внесок у забезпечення миру в багатьох країнах. Наші рішення підходять для спорудження мобільних лікарень, кабінетів для обстеження, процедурних кабінетів, аптек і спальних приміщень для жертв і рятувальників. До інших випадків застосування належать, наприклад, контроль доступу, шлюзові кабіни або казарми для солдатів, які відповідають вимогам відповідних стандартів. Швидке надання приміщення також включає безбар'єрні санвузли зі свіжою водою та складські приміщення для інструментів і матеріалів.

Споруджені будівлі можна розширювати як завгодно та повторно використовувати для найрізноманітніших цілей. Надихніться нашими зразками конфігурацій та ознайомтеся з гнучкістю наших блок-контейнерів.

Тут представлені деякі зразки конфігурацій для зон конфліктів і стихійних лих:

Сумісні продукти

Наші офісні та житлові блок-контейнери підходять для використання в зонах конфліктів і стихійних лих. У поєднанні з санітарними контейнерами та різними варіантами оформлення й устаткування вони максимально задовольнять Ваші вимоги.
Офісний блок-контейнер

Офісні блок-контейнери і житлові контейнери з різними варіантами устаткування для негайного використання.

Санітарні контейнери

Безбар'єрні санітарні рішення з проточною водою і повним устаткуванням для вашого проекту.

Варіанти устаткування

Приміщення можна швидко та легко переобладнати у будь-який час завдяки нашим гнучким та змінним стіновим елементам та коротким строкам постачання усіх необхідних запасних частин.

До складу мобільних приміщень для зон конфліктів і стихійних лих входять найсучасніші ізоляційні матеріали, опалювальні прилади та кондиціонери, а також велика кількість додаткового устаткування. Сюди належать спеціальні кухонні ніші, умивальні та туалети, а також освітлення, акустичні стелі, потрійний склопакет або набори захисних засобів.
Завдяки нашому устаткуванню з'являються продумані містечка, які забезпечують максимальний комфорт для жертв і рятувальників.

Тут представлені деякі варіанти оформлення й устаткування для зон конфліктів і стихійних лих:

Варіанти фінансування

Залежно від тривалості використання та бюджету блок-контейнери компанії CONTAINEX можна як купити й орендувати, так і взяти в лізинг. Щоби наші співробітники підказали найкращий варіант фінансування, заповніть контактну форму.

Референції

Лікарі без кордонів, Пакистан
Лікарі без кордонів, Пакистан
Стихійне лихо в Азії
Стихійне лихо в Азії
Надання допомоги
Інші реалізовані проекти

Бажаєте реалізувати подібний проект?

Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном, електронною поштою або покажемо переваги мобільних рішень на прикладі одного з наших проектів.

Просто заповніть нашу контактну форму (без зобов'язань) й один із наших компетентних консультантів зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня. Будемо раді отримати Ваш запит!

Мої дані

Звернення *
Ім'я / Прізвище *
Підприємство:
Вулиця
Поштовий індекс / Місто *
Країна *
Телефон *
+43
Ел. пошта *

Примітки
Завантажити файли
Вибрати файл для завантаження або перетягнути файл сюди: Дозволені тільки наступні формати файлів: jpg,jpeg,gif,txt,tiff,tif,png,pdf,doc,docx,xls,xlsx,dwg,dxf,bmp,rtf,rar,zip
Captcha *
CAPTCHA code image
Change the code
* Обов'язково заповнити Для опрацювання запиту компанія CONTAINEX Container-Handelsgesellschaft m.b.H може передати надіслані дані відповідному торговому партнеру. Він може зв'язатися з Вами з цього приводу. Докладно про поводження з Вашими персональними даними можна прочитати в нашому повідомленні про захист даних.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти