Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Житлові та спальні приміщення

Індивідуальні та практичні житлові приміщення для персоналу використовуються в комерційній сфері. Запитайте про приватні «житлові рішення» у Вашого будівельного підрядника. Вільний вибір розміру приміщень, затишне оформлення, зручна кухня-студія та санвузли доповнюють індивідуальність житлових будівель. Ми пропонуємо тимчасові або постійні модульні житлові та спальні приміщення для найрізноманітніших цілей. Так можна збудувати як індивідуальний модульний будинок, так і житлові приміщення для персоналу. Всі кімнати мають власний санвузол. Вільний вибір розміру приміщень, затишне оформлення, зручна кухня-студія та санвузли доповнюють індивідуальність модульної будівлі.

 

Наші житлові та спальні приміщення забезпечують необхідний відпочинок для персоналу. Залежно від Ваших потреб ми спільно розробимо стильні концепції. Ви визначаєте розмір будівлі, планування кімнат, варіанти ізоляційних матеріалів чи устаткування.

Ваші переваги

  • Готові до заселення житлові приміщення усього за декілька тижнів
  • Задоволення індивідуальних вимог щодо розмірів та устаткування
  • Гнучке розширення та повторне використання завдяки модульній конструкції
  • Низькі експлуатаційні витрати завдяки використанню високоякісних матеріалів
  • Гнучкий монтаж
  • Можливість оренди, лізингу або купівлі

Завантажити

Проглянути PDF Розмір
Проспект «Офісні, санітарні та туалетні контейнери/модульні будівлі» 5,24 MB
Покриття для підлоги 1,8 MB
Теплоізоляція 1,70 MB
Засоби протипожежного захисту 1,67 MB
Глухе вікно 523 KB

Зразок конфігурації

Стандартизовані блок-контейнери з панельною конструкцією можна об'єднувати без зайвих зусиль і як завгодно (у т. ч. у майбутньому), щоби створити індивідуальні житлові та спальні приміщення різного розміру. У приміщеннях можна розмістити, наприклад, їдальні, кімнати для відпочинку або спортивні зони будь-якого розміру. У наявності також є безбар'єрні санвузли (умивальники, туалети) і навіть роздягальні.

 

Споруджені будівлі можна розширювати як завгодно та повторно використовувати для найрізноманітніших цілей. Надихніться нашими зразками конфігурацій та ознайомтеся з гнучкістю наших блок-контейнерів.

 

Тут представлені деякі зразки конфігурацій для житлових і спальних приміщень:

Сумісні продукти

Наші офісні блок-контейнери ідеально підходять для житлових і спальних приміщень. Ми пропонуємо їх у поєднанні з санітарними контейнерами та різними варіантами оформлення й устаткування:
Офісний блок-контейнер

Офісні блок-контейнери і житлові контейнери з різними варіантами устаткування для негайного використання.

Санітарні контейнери

Безбар'єрні санітарні рішення з проточною водою і повним устаткуванням для вашого проекту.

Варіанти устаткування

Модульна система для житлових і спальних приміщень враховує всі будівельно-технічні вимоги та норми (наприклад, протипожежний захист). Завдяки цьому високоякісному устаткуванню можна мінімізувати витрати на експлуатацію модульної будівлі. Так можна вибрати з-поміж декількох варіантів ізоляційних матеріалів.

 

Мобільні приміщення можна оснастити найрізноманітнішими системами опалення та кондиціонування повітря. Все це підвищує рівень комфорту для людей. Таким чином можна забезпечити оптимальний мікроклімат в блок-контейнерах компанії CONTAINEX, що дозволить вам та вашим співробітникам насолодитися максимальним комфортом!

 

Завдяки багаторічним складським запасам наша професійна система управління запасними частинами гарантує відправлення припасів та запасних частин в найкоротші строки. Так заміну зношених деталей забезпечено на наступні десятиліття.

 

Тут представлені деякі варіанти оформлення й устаткування для житлових і спальних приміщень:

Варіанти фінансування

Залежно від тривалості використання та бюджету блок-контейнери компанії CONTAINEX можна як купити й орендувати, так і взяти в лізинг. Щоби наші співробітники підказали найкращий варіант фінансування, заповніть контактну форму.

Референції

Тимчасове житло для робітників, Abler Holzschlägerung, Ландек (Австрія)
Житлова будівля для робітників компанії «Abler Holzschlägerung», Ландек (Австрія)
Тимчасове приміщення для будинку для літніх людей, Густавсберг (Швеція)
Тимчасове приміщення для будинку для літніх людей, Густавсберг (Швеція)
Офісна та житлова будівля для співробітників, SE-Стокгольм
Офісна та житлова будівля для співробітників, SE-Стокгольм
Житло для шукачів притулку в Берліні
Житло для шукачів притулку в Берліні
Житлові будівлі для співробітників, Ловійса (Фінляндія)
Житлові будівлі для співробітників, Ловійса (Фінляндія)
Житлові та спальні приміщення
Інші реалізовані проекти

Бажаєте реалізувати подібний проект?

Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном, електронною поштою або покажемо переваги мобільних рішень на прикладі одного з наших проектів.

Просто заповніть нашу контактну форму (без зобов'язань) й один із наших компетентних консультантів зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня. Будемо раді отримати Ваш запит!

Мої дані

Звернення *
Ім'я / Прізвище *
Підприємство:
Вулиця
Поштовий індекс / Місто *
Країна *
Телефон *
+43
Ел. пошта *

Примітки
Завантажити файли
Вибрати файл для завантаження або перетягнути файл сюди: Дозволені тільки наступні формати файлів: jpg,jpeg,gif,txt,tiff,tif,png,pdf,doc,docx,xls,xlsx,dwg,dxf,bmp,rtf,rar,zip
Captcha *
CAPTCHA code image
Change the code
* Обов'язково заповнити Для опрацювання запиту компанія CONTAINEX Container-Handelsgesellschaft m.b.H може передати надіслані дані відповідному торговому партнеру. Він може зв'язатися з Вами з цього приводу. Докладно про поводження з Вашими персональними даними можна прочитати в нашому повідомленні про захист даних.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти