Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Суспільні заходи

Незалежно від того, чи йдеться про маленький захід, чемпіонати світу та Європи чи рок-концерт, ми допоможемо Вам нашим багаторічним досвідом і запропонуємо оптимальні рішення для будь-якого бюджету. Напрочуд міцні та довговічні вироби можна використовувати впродовж десятиліть і незалежно від пори року.

У Європі ми маємо понад 30 000 блок-контейнерів і мобільних приміщень для оренди, що гарантує короткі строки постачання. Напрочуд міцні та довговічні вироби можна використовувати впродовж десятиліть і незалежно від пори року. Сюди належать туалетні контейнери, санітарні контейнери з умивальниками й душовими кабінами, вбиральні або туалетні кабіни для людей з обмеженими можливостями. Для всіх санітарно-гігієнічних рішень ми використовуємо не тільки високоякісне обладнання, але і свіжу воду замість хімічних засобів, що є основою успіху.

Щоби надійно та швидко справлятися з нескінченним потоком людей біля кас, наприклад, під час проведення чемпіонату Європи з футболу або гандболу, ми розробили спеціальний касовий контейнер із різними варіантами віконець (касове вікно, розсувне вікно). Окрім цього, компанія-партнер встановила в наших мобільних будівлях електронні системи контролю доступу з турнікетами. Таке рішення не тільки істотно заощаджує час уболівальників, але і значно полегшує роботу організаторам заходу та персоналу служби безпеки.

Ваші переваги

  • Оптимальне рішення для будь-якого бюджету
  • Швидка поставка
  • Спеціальні віконця для кас і кіосків (касове вікно, розсувне вікно)
  • Багаторічний досвід постачання продукції для різних заходів
  • Різні розміри
  • Можна пристосувати або розширити в будь-який час

Сумісні продукти

Наші офісні та житлові блок-контейнери ідеально підходять для різних суспільних заходів. Ми пропонуємо їх у поєднанні з санітарними контейнерами та різними варіантами оформлення й устаткування:
Офісний блок-контейнер

Офісні блок-контейнери і житлові контейнери з різними варіантами устаткування для негайного використання.

Санітарні контейнери

Безбар'єрні санітарні рішення з проточною водою і повним устаткуванням для вашого проекту.

Варіанти устаткування

Наші офісні блок-контейнери використовуються для багатьох заходів, наприклад, під час проведення чемпіонатів світу з лижного спорту як побутові приміщення для спортсменів, тренерського штабу або суддів. Окрім того, регіональні та державні радіостанції використовують мобільні блок-контейнери як коментаторські кабіни або приміщення для обладнання. Вони мають оптимальну теплоізоляцію, а також кондиціонери з функцією обігріву.

Для будь-якого заходу на блок-контейнерах можна розмістити Ваш логотип. До варіантів оформлення й устаткування належать вільний вибір розміру приміщення, різноманітні теплоізоляційні матеріали та протипожежні засоби, різні покриття для підлоги, типи віконець (касове вікно, розсувне вікно), освітлювальні системи, енергоощадні опції та багато іншого.

Напрочуд міцна та проста конструкція дозволяє пристосувати будівлю до нових вимог у майбутньому або взагалі перевезти її у нове місце.

Тут представлені деякі варіанти оформлення й устаткування для модульних приміщень для Вашого заходу:

Варіанти фінансування

Залежно від тривалості використання та бюджету блок-контейнери компанії CONTAINEX можна як купити й орендувати, так і взяти в лізинг. Щоби наші співробітники підказали найкращий варіант фінансування, заповніть контактну форму.

Референції

Орендовані блок-контейнери на фіналі Ліги Чемпіонів 2016 року, Мілан (Італія)
Орендовані блок-контейнери на фіналі Ліги Чемпіонів 2016 року, Мілан (Італія)
стадіон „Waldstadion“, AT-Pasching
Касовий контейнер на стадіоні «Waldstadion», Пашинг (Австрія)
Суспільні заходи
Інші реалізовані проекти

Бажаєте реалізувати подібний проект?

Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном, електронною поштою або покажемо переваги мобільних рішень на прикладі одного з наших проектів.

Просто заповніть нашу контактну форму (без зобов'язань) й один із наших компетентних консультантів зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня. Будемо раді отримати Ваш запит!

Мої дані

Звернення *
Ім'я / Прізвище *
Підприємство:
Вулиця
Поштовий індекс / Місто *
Країна *
Телефон *
+43
Ел. пошта *

Примітки
Завантажити файли
Вибрати файл для завантаження або перетягнути файл сюди: Дозволені тільки наступні формати файлів: jpg,jpeg,gif,txt,tiff,tif,png,pdf,doc,docx,xls,xlsx,dwg,dxf,bmp,rtf,rar,zip
Captcha *
CAPTCHA code image
Change the code
* Обов'язково заповнити Для опрацювання запиту компанія CONTAINEX Container-Handelsgesellschaft m.b.H може передати надіслані дані відповідному торговому партнеру. Він може зв'язатися з Вами з цього приводу. Докладно про поводження з Вашими персональними даними можна прочитати в нашому повідомленні про захист даних.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти