Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Складський контейнер

Якщо для Ваших виробів потрібне тимчасове або постійне складське приміщення, ми можемо швидко допомогти Вам, запропонувавши наші складські контейнери. Складські контейнери мають різні розміри та кольори й пропонують великий вибір практичного устаткування та наборів захисних засобів.

Складські приміщення можна використовувати в приватних цілях як склади для матеріалів, а також у комерційних цілях як камери схову. Складські контейнери фосфатовані цинком і мають порошкове покриття, нанесене методом занурення в катафорезну ванну. Тому вони придатні для найважчих умов на будмайданчиках як ідеальні камери схову або як мобільні майстерні. Завдяки постачанню в комплекті можна перевезти до п'яти контейнерів, що розташовані один в одному. Якщо Вам потрібні складські приміщення в дуже стислі строки, по всій Європі ми маємо понад 30 000 контейнерів для оренди, так що Ви можете отримати їх всього за декілька днів!

Ваші переваги

  • Високоякісне порошкове лакофарбове покриття з ґрунтуванням методом занурення в катафорезну ванну
  • Вантаження краном або вилочним навантажувачем
  • Електроустаткування та пакет захисних засобів
  • Оцинковані штанги для замикання
  • Високоякісна багатошарова дерев'яна плита 21 мм із двостороннім смоляним покриттям
  • Контрольована якість виробів

Завантажити

Проглянути PDF Розмір
Проспект «Складські контейнери та морські контейнери» 5,45 MB
4,13 MB
Захист від крадіжок 226 KB
Стелажі для складських контейнерів 633 KB
Фарбування 698 KB
Складський контейнер із наліпками 1,94 MB
Електричні прилади 408 KB
Складський контейнер з вiкном i дверима 389 KB
Набір захисних засобів 408 KB

Зразок конфігурації

Залежно від потреби окрім двостулкових дверей з оцинкованими штангами для замикання можна передбачити додаткові вхідні двері для складських приміщень. Для контейнерів, що будуть використовуватися як майстерня та склад для матеріалів, можна додатково замовити вікна, електричні з'єднання, освітлювальні прилади, вентиляційні решітки або решітчасті перегородки.

Найменший складський контейнер має площу від 4 м² до 15 м². Ви визначаєте розмір складського приміщення, колір, кількість і розташування вікон і дверей, електричне устаткування, кількість розеток, тип освітлення та навіть потрібний набір захисних засобів.

Тут представлені деякі зразки конфігурацій для складських контейнерів:

Сумісні продукти

Наші складські контейнери ідеально підходять для використання як складські приміщення та камери схову. Контейнери різних розмірів і кольорів можна придбати або взяти в оренду з різним оформленням й устаткуванням:
Складський контейнер

Складські контейнери з різними варіантами устаткування для негайного використання.

Контейнер для оренди

Швидка доставка складських контейнерів для оренди упродовж обраного строку.

Варіанти устаткування

Є багато варіантів оформлення й устаткування для складських контейнерів. Так сюди належать ідеальний набір захисних засобів разом із пристроєм для захисту від крадіжок (також згодом можна встановити додаткові елементи) і внутрішнім замком із секретом/механізмом, що запобігає зніманню дверей, сталеві зовнішні двері та решітки на вікна й двері. Окрім цього, можна встановити стандартне електрообладнання. Сюди входять втоплені трифазні з'єднання, світильник із вологостійким вимикачем і розподільний щиток із вбудованими розетками.

Додатково можна вирішити, чи потрібні вікна та двері, й чи використовуватимуться наші спеціальні стелажі для складських контейнерів. Також можна обрати колір фасаду контейнера згідно з каталогом кольорів RAL фірми CONTAINEX. Також на складських контейнерах ми можемо розмістити логотип Вашої фірми за допомогою довговічних зовнішніх декоративних плівок, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Це підвищить впізнаваність Ваших складських приміщень і камер схову.

Тут представлені деякі варіанти оформлення й устаткування для складських контейнерів:

Варіанти фінансування

Залежно від тривалості використання та бюджету блок-контейнери компанії CONTAINEX можна як купити й орендувати, так і взяти в лізинг. Щоби наші співробітники підказали найкращий варіант фінансування, заповніть контактну форму.

Референції

Self Storage Anlage „Blau-Weiß“ der Fa. Hesoun, AT-Brunn am Gebirge
Склад індивідуального зберігання, Брун-ам-Гебирге (Австрія)
Перекусна на колесах зі складського контейнера, Колчестер (Велика Британія)
Перекусна на колесах зі складського контейнера, Колчестер (Велика Британія)
Складський контейнер як «самозабезпечувальний бокс» системи «OffGridBox», Ареццо (Італія)
Складський контейнер як «самозабезпечувальний бокс» системи «OffGridBox», Ареццо (Італія)
Мобільна система відеоспостереження в складському контейнері, Вайнсгайм (Німеччина)
Мобільна система відеоспостереження в складському контейнері, Вайнсгайм (Німеччина)
Склад самозбереження, AT-Відень
Склад самозбереження, AT-Відень
Складські контейнери
Інші реалізовані проекти

Бажаєте реалізувати подібний проект?

Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном, електронною поштою або покажемо переваги мобільних рішень на прикладі одного з наших проектів.

Просто заповніть нашу контактну форму (без зобов'язань) й один із наших компетентних консультантів зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня. Будемо раді отримати Ваш запит!

Мої дані

Звернення *
Ім'я / Прізвище *
Підприємство:
Вулиця
Поштовий індекс / Місто *
Країна *
Телефон *
+43
Ел. пошта *

Примітки
Завантажити файли
Вибрати файл для завантаження або перетягнути файл сюди: Дозволені тільки наступні формати файлів: jpg,jpeg,gif,txt,tiff,tif,png,pdf,doc,docx,xls,xlsx,dwg,dxf,bmp,rtf,rar,zip
Captcha *
CAPTCHA code image
Change the code
* Обов'язково заповнити Для опрацювання запиту компанія CONTAINEX Container-Handelsgesellschaft m.b.H може передати надіслані дані відповідному торговому партнеру. Він може зв'язатися з Вами з цього приводу. Докладно про поводження з Вашими персональними даними можна прочитати в нашому повідомленні про захист даних.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти