Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Школи

Якщо потрібна нова школа, або її потрібно розширити, тоді ми можемо допомогти Вам. У мобільній школі з офісних і житлових блок-контейнерів все точно так само, як і в капітальній будівлі. Так, наприклад, в австрійському місті Фельдбах усього за 2 місяці була споруджена школа з гнучких блок-контейнерів. Він споруджений з 455 офісних і санітарних контейнерів. До його складу входять гімназія, комерційне училище, вище училище для економічних професій, адміністративна будівля та міська бібліотека общини Фельдбах.

У світлих і вигідних приміщеннях вчаться 1300 школярів. Щоби змінити площу приміщень, можна демонтувати стінові панелі та перегородки.

Ваші переваги

  • Природне освітлення завдяки різним варіантам вікон
  • Дотримання законів
  • Гарантія відповідності технічному завданню навіть у разі значних змін чисельності дітей
  • Індивідуальне внутрішнє і зовнішнє облицювання
  • Вільне планування приміщень
  • Короткі терміни доставки
Проглянути PDF Розмір
Проспект «Комунальна сфера, дитячі садки, школи» 3,41 MB
Проспект «Офісні, санітарні та туалетні контейнери/модульні будівлі» 5,24 MB
Проспект «Контейнери для оренди» 4,13 MB

Зразок конфігурації

Мобільні школи можна використовувати як тимчасове або постійне рішення. Завдяки багаторічному досвіду ми можемо бути гнучкими й опиратися на наявні зразки планування.

Демонтувавши перегородки, можна змінити площу класних кімнат, учительських, їдалень, роздягалень і санвузлів, у т. ч. душових. Завдяки оптимальній теплоізоляції та системам кондиціонування повітря наші вироби можна використовувати цілорічно.

Тут представлені деякі зразки конфігурацій для шкіл:

Сумісні продукти

Наші офісні блок-контейнери ідеально підходять для шкіл. Ми пропонуємо їх у поєднанні з санітарними контейнерами та різними варіантами оформлення й устаткування:
Офісний блок-контейнер

Офісні блок-контейнери і житлові контейнери з різними варіантами устаткування для негайного використання.

Санітарні контейнери

Безбар'єрні санітарні рішення з проточною водою і повним устаткуванням для вашого проекту.

Варіанти устаткування

Різні типи панорамних вікон наповнюють класні кімнати світлом. Гнучка панельна система дає змогу створити приміщення потрібного розміру. Разом з оптимальною теплоізоляцією це забезпечує дуже високий рівень комфорту для учнів.

Завдяки енергоощадним опціям, як-от вікна з газовим наповненням, датчики руху для освітлення чи устаткування, яке заощаджує воду, Ви економите кошти. Напрочуд міцна та проста конструкція дає змогу пристосувати будівлю до нових вимог у майбутньому або взагалі перевезти її у нове місце.

Тут представлені деякі варіанти оформлення й устаткування для шкіл:

Варіанти фінансування

Залежно від тривалості використання та бюджету блок-контейнери компанії CONTAINEX можна як купити й орендувати, так і взяти в лізинг. Щоби наші співробітники підказали найкращий варіант фінансування, заповніть контактну форму.

Референції

Федеральний навчальний комплекс Europacampus, Фельдбах (Австрія)
Федеральний навчальний комплекс Europacampus, Фельдбах (Австрія)
Neue Mittelschule, AT-Bruck an der Leitha
Нова середня школа, Брук-ан-дер-Лайта (Австрія)
Розширення школи, Грейд-Руан (Велика Британія)
Розширення школи, Грейд-Руан (Велика Британія)
Тимчасова шкільна будівля, Вінер-Нойштадт (Австрія)
Тимчасова шкільна будівля, Вінер-Нойштадт (Австрія)
Тимчасова школа, Грайн (Австрія)
Тимчасова школа, Грайн (Австрія)
Школи
Інші реалізовані проекти

Бажаєте реалізувати подібний проект?

Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном, електронною поштою або покажемо переваги мобільних рішень на прикладі одного з наших проектів.

Просто заповніть нашу контактну форму (без зобов'язань) й один із наших компетентних консультантів зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня. Будемо раді отримати Ваш запит!

Мої дані

Звернення *
Ім'я / Прізвище *
Підприємство:
Вулиця
Поштовий індекс / Місто *
Країна *
Телефон *
+43
Ел. пошта *

Примітки
Завантажити файли
Вибрати файл для завантаження або перетягнути файл сюди: Дозволені тільки наступні формати файлів: jpg,jpeg,gif,txt,tiff,tif,png,pdf,doc,docx,xls,xlsx,dwg,dxf,bmp,rtf,rar,zip
Captcha *
CAPTCHA code image
Change the code
* Обов'язково заповнити Для опрацювання запиту компанія CONTAINEX Container-Handelsgesellschaft m.b.H може передати надіслані дані відповідному торговому партнеру. Він може зв'язатися з Вами з цього приводу. Докладно про поводження з Вашими персональними даними можна прочитати в нашому повідомленні про захист даних.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти