Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Санітарні приміщення та туалети

Наші санітарні приміщення та туалети пропонують чистоту найвищого рівня. У найкоротші строки Ви отримаєте просте та нескладне індивідуальне рішення для Вашого проекту.

Завдяки втопленим в стіні місцям для під'єднання водопроводу Ви завжди матимете свіжу воду в санітарних приміщеннях. Тому не потрібно буде використовувати хімічні засоби. Санітарні блок-контейнери можна використовувати як окремі туалети або як санітарні будівлі для декількох осіб. Так наші санвузли мають туалети, пісуари й умивальники з енергоощадними функціями, душі з водонагрівачем, зносостійкі покриття для підлоги, міцні металеві дзеркала, дозатори мила та багато іншого. Ви можете створити санітарне приміщення відповідно до Ваших потреб.

Ваші переваги

  • Індивідуальне планування приміщень
  • Високий рівень комфорту
  • Енергозберігаючi варiанти
  • Різноманітні варіанти оформлення й устаткування
  • Короткі терміни доставки
  • Повна готовність до експлуатації

Завантажити

Проглянути PDF Розмір
Проспект «Офісні, санітарні та туалетні контейнери/модульні будівлі» 5,24 MB
Проспект «Контейнери для оренди» 4,13 MB
Енергоощадні компоненти 363 KB
Покриття для підлоги 1,8 MB
Теплоізоляція 1,70 MB

Зразок конфігурації

Залежно від призначення Ви можете самі спроектувати Ваше санітарне приміщення. Незалежно від того, чи це окремий туалет на дачній ділянці чи повноцінна санітарна будівля для музичного заходу, ми маємо підхоже рішення для Вас та багаторічний досвід у цій сфері.

Найменші санітарні приміщення мають площу прибл. 2 м2 і майже не обмежені для розширення. Ви визначаєте кількість унітазів, умивальників, душів, тип покриття для підлоги, планування приміщення, розташування перегородок і дверей і навіть потрібну кількість розеток.


Тут представлені деякі зразки конфігурацій для санітарних приміщень і туалетів:

Сумісні продукти

Наші санітарні контейнери ідеально підходять для санітарних приміщень. Ми пропонуємо їх у поєднанні з офісними та житловими блок-контейнерами та різними варіантами оформлення й устаткування:
Офісний блок-контейнер

Офісні блок-контейнери і житлові контейнери з різними варіантами устаткування для негайного використання.

Санітарні контейнери

Безбар'єрні санітарні рішення з проточною водою і повним устаткуванням для вашого проекту.

Варіанти устаткування

Для просування ідеї захисту довкілля окрім екологічно нешкідливого виробництва були використані інші енергоощадні компоненти, як-от високоякісна ізоляція, зливні бачки з системою економного зливу або порційні змішувачі.

Різні санітарні приміщення та туалети можна взяти в оренду. Вони будуть доставлені на місце експлуатації та готові до використання. Завдяки багаторічним складським запасам наша професійна система управління запасними частинами гарантує відправлення припасів та запасних частин в найкоротші строки. Так заміну зношених деталей або пристосування до наявної санітарної будівлі забезпечено на наступні десятиліття.

Тут представлені деякі варіанти оформлення й устаткування для санітарних приміщень і туалетів:

Варіанти фінансування

Залежно від тривалості використання та бюджету блок-контейнери компанії CONTAINEX можна як купити й орендувати, так і взяти в лізинг. Щоби наші співробітники підказали найкращий варіант фінансування, заповніть контактну форму.

Референції

Орендовані блок-контейнери на фіналі Ліги Чемпіонів 2016 року, Мілан (Італія)
Орендовані блок-контейнери на фіналі Ліги Чемпіонів 2016 року, Мілан (Італія)
Санітарні контейнери в молодіжному таборі, Маріацелль (Австрія)
Санітарні контейнери в молодіжному таборі, Маріацелль (Австрія)
Pfadfinderlager urSPRUNG 2010, AT-Laxenburg
Скаутський табір «urSPRUNG» 2010, Лаксенбург (Австрія)
Європейський Чемпiонат, табір вболівальникiв, ярмарковий зал, AT-Відень
Чемпіонат Європи, фан-зона, ярмарковий зал, Відень (Австрія)
"Світові Парусні Ігри", AT-Озеро Нойзiдлер
"Світові Парусні Ігри", AT-Озеро Нойзiдлер
Санвузли
Інші реалізовані проекти

Бажаєте реалізувати подібний проект?

Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном, електронною поштою або покажемо переваги мобільних рішень на прикладі одного з наших проектів.

Просто заповніть нашу контактну форму (без зобов'язань) й один із наших компетентних консультантів зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня. Будемо раді отримати Ваш запит!

Мої дані

Звернення *
Ім'я / Прізвище *
Підприємство:
Вулиця
Поштовий індекс / Місто *
Країна *
Телефон *
+43
Ел. пошта *

Примітки
Завантажити файли
Вибрати файл для завантаження або перетягнути файл сюди: Дозволені тільки наступні формати файлів: jpg,jpeg,gif,txt,tiff,tif,png,pdf,doc,docx,xls,xlsx,dwg,dxf,bmp,rtf,rar,zip
Captcha *
CAPTCHA code image
Change the code
* Обов'язково заповнити Для опрацювання запиту компанія CONTAINEX Container-Handelsgesellschaft m.b.H може передати надіслані дані відповідному торговому партнеру. Він може зв'язатися з Вами з цього приводу. Докладно про поводження з Вашими персональними даними можна прочитати в нашому повідомленні про захист даних.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти