Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Постачальник електроенергії / нафти / газу

Під час реалізації проекту Ви можете цілком і повністю покластися на нашу випробувану десятиліттями, найвищу якість продукції. Завдяки сертифікованому та стандартизованому виробництву всіх мобільних приміщень Ви можете реалізувати прості індивідуальні рішення для Ваших співробітників. Незалежно від того, чи мова йде про тимчасовий чи постійний об'єкт. Ми можемо похвалитися великою кількістю проектів в Європі, Росії й Африці, які ми успішно реалізували для наших закордонних клієнтів.

 

Навіть великі будівлі можна змонтувати та облаштувати в найкоротші строки та в повній відповідності до Ваших вимог завдяки простому монтажу та гнучкій модульній системі зі змінними стіновими елементами. Окрім цього, в майбутньому можна робити будь-які зміни, наприклад, встановлювати додаткові вікна, кондиціонери, або навіть змінювати місце експлуатації всієї будівлі — все це без великих витрат і в найкоротші строки.

 

Завдяки шести власним європейським заводам ми гарантуємо постійну наявність і короткі строки постачання контейнерів будь-якого типу. Завдяки понад 50 000 проданим контейнерам ми є лідером на європейському ринку «мобільних приміщень».

Ваші переваги

  • Швидкий монтаж місцевими монтажними бригадами
  • Низькі витрати на перевезення
  • Чудова ізоляція для теплих і холодних кліматичних зон
  • Висока гнучкість в оформленні приміщень завдяки змінним стіновим панелям
  • Нескладне, майбутнє пристосування оформлення приміщення завдяки гнучкій модульній системі
  • Просте спорудження, перевезення і повторне спорудження, якщо будівлі перевозяться на нове місце

Завантажити

Проглянути PDF Розмір
Проспект «Офісні, санітарні та туалетні контейнери/модульні будівлі» 5,24 MB
Проспект « побутовi примiщення та будiвельнi oфiси» 3,63 MB
Проспект «Складські контейнери та морські контейнери» 5,45 MB
Покриття для підлоги 1,8 MB
Теплоізоляція 1,70 MB
Засоби протипожежного захисту 1,67 MB
Глухе вікно 523 KB

Зразок конфігурації

Для оптимізації транспортних витрат ми розробили контейнер типу «Транспак» (офісний блок-контейнер у пакеті), який збирається вже у відповідному місці призначення. Ця система заощаджує кошти, оскільки на одній вантажівці можна перевезти до десяти 20-футових офісних і житлових блок-контейнерів включно зі стіновими елементами. Ця система заощаджує кошти, оскільки на одній вантажівці можна перевезти до десяти 20-футових офісних і житлових блок-контейнерів включно зі стіновими елементами. За наявності проектів на інших континентах ми можемо надійно розмістити спеціальні версії контейнерів типу «Транспак» в морських контейнерах і відправити їх літаком або судном. Після прибуття окремих контейнерів у місце призначення наш компетентний місцевий партнер споруджує з них модульну будівлю.

 

Житлові приміщення для працівників можна ідеально поєднати з кімнатами для відпочинку, їдальнями, тренажерними залами та роздягальнями. В санвузлах можна за бажанням встановити унітази й умивальники для осіб з інвалідністю. Найменше житлове приміщення для працівників має площу 15 м² і майже не обмежене для розширення. Ви визначаєте розмір і планування модульної будівлі, розташування перегородок і дверей, тип освітлення і світлових приладів, тип вікон і навіть потрібну кількість розеток. Споруджені будівлі можна розширювати як завгодно та повторно використовувати для найрізноманітніших цілей.

 

Тут представлені деякі зразки конфігурацій житлових приміщень для працівників:

Сумісні продукти

Для реалізації Ваших рішень у сфері «Електроенергія, нафта та газ» можна використати наші офісні та санітарні блок-контейнери, які можна гнучко поєднувати та пристосовувати до Ваших індивідуальних вимог.
Офісний блок-контейнер

Офісні блок-контейнери і житлові контейнери з різними варіантами устаткування для негайного використання.

Санітарні контейнери

Безбар'єрні санітарні рішення з проточною водою і повним устаткуванням для вашого проекту.

Варіанти устаткування

Завдяки багаторічним складським запасам наша професійна система управління запасними частинами гарантує відправлення припасів та запасних частин в найкоротші строки. Так заміну зношених деталей забезпечено на наступні десятиліття.

 

Завдяки гнучкій модульній системі блок-контейнери для житлових приміщень для співробітників виготовляються в повній відповідності до вимог наших клієнтів і можуть бути пристосовані до будь-яких змін у будь-який час. Щоби забезпечити чудовий мікроклімат у приміщенні в найрізноманітніших кліматичних зонах, на вибір доступна велика кількість високоякісних ізоляційних матеріалів, наприклад, MW (мінеральна вата), PU (поліуретан), PIR (поліізоцианурат) або SW (базальтова вата).

 

Залежно від вимог — незалежно від того, чи це тепла чи холодна кліматична зона — Ви можете обрати ідеальну теплоізоляцію для житлових приміщень для співробітників: Наші мобільні житлові приміщення можна оснастити найрізноманітнішими системами опалення та кондиціонування повітря. Таким чином можна забезпечити оптимальний мікроклімат в блок-контейнерах компанії CONTAINEX, що дозволить вам та вашим співробітникам насолодитися максимальним комфортом!

 

Тут представлені деякі варіанти оформлення й устаткування для житлових приміщень для співробітників:

Варіанти фінансування

Залежно від тривалості використання та бюджету блок-контейнери компанії CONTAINEX можна як купити й орендувати, так і взяти в лізинг. Щоби наші співробітники підказали найкращий варіант фінансування, заповніть контактну форму.

Референції

Житлове приміщення для співробітників, Лібревіль (Габон)
Житлове приміщення для співробітників, Лібревіль (Габон)
Офісна будівля електростанції у Ньюпорті (Великобританія)
Офісна будівля електростанції у Ньюпорті (Великобританія)
Тимчасові приміщення на будівництві електростанції в Каррингтоні
Тимчасові приміщення на будівництві електростанції в Каррингтоні
Офісні та побутові приміщення на буровій платформі Bautas, NO-Берген
Офісні та побутові приміщення на буровій платформі Bautas, NO-Берген
Модульні будівлі з блок-контейнерів, будівельний офіс, нафтопереробний завод, Бургас (Болгарія)
Модульні будівлі з блок-контейнерів, будівельний офіс, нафтопереробний завод, Бургас (Болгарія)
Постачальник електроенергії / нафти / газу
Інші реалізовані проекти

Бажаєте реалізувати подібний проект?

Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном, електронною поштою або покажемо переваги мобільних рішень на прикладі одного з наших проектів.

Просто заповніть нашу контактну форму (без зобов'язань) й один із наших компетентних консультантів зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня. Будемо раді отримати Ваш запит!

Мої дані

Звернення *
Ім'я / Прізвище *
Підприємство:
Вулиця
Поштовий індекс / Місто *
Країна *
Телефон *
+43
Ел. пошта *

Примітки
Завантажити файли
Вибрати файл для завантаження або перетягнути файл сюди: Дозволені тільки наступні формати файлів: jpg,jpeg,gif,txt,tiff,tif,png,pdf,doc,docx,xls,xlsx,dwg,dxf,bmp,rtf,rar,zip
Captcha *
CAPTCHA code image
Change the code
* Обов'язково заповнити Для опрацювання запиту компанія CONTAINEX Container-Handelsgesellschaft m.b.H може передати надіслані дані відповідному торговому партнеру. Він може зв'язатися з Вами з цього приводу. Докладно про поводження з Вашими персональними даними можна прочитати в нашому повідомленні про захист даних.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти