Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Офіси, кімнати для персоналу та приміщення побутового призначення

За допомогою мобільних приміщень CONTAINEX у короткі строки створюються індивідуальні офісні приміщення, що відповідають Вашим вимогам. Також можна розширити звичайні офісні будівлі завдяки гнучкій панельній системі. Ви обираєте потрібну площу та устаткування, ми надаємо правильне рішення.

Спільно ми досягнемо правильного результату, так щоби Ваші співробітники почували себе комфортно в офісних приміщеннях. Усі етапи, починаючи з проектування та закінчуючи монтажем, займають усього лише 4–6 тижнів. Якщо Вам потрібні офісні приміщення в дуже стислі строки, по всій Європі ми маємо понад 30 000 контейнерів для оренди, так що Ви можете отримати офісні блок-контейнери всього за декілька днів!

Ваші переваги

  • Індивідуальне планування приміщень
  • Різні розміри приміщень
  • Можна пристосувати або розширити в будь-який час
  • Високий рівень комфорту для Ваших співробітників
  • Природне освітлення завдяки різним варіантам вікон
  • Короткі терміни доставки

Завантажити

Проглянути PDF Розмір
Проспект «Офісні, санітарні та туалетні контейнери/модульні будівлі» 5,24 MB
Покриття для підлоги 1,8 MB
Теплоізоляція 1,70 MB
Засоби протипожежного захисту 1,67 MB
Глухе вікно 523 KB

Зразок конфігурації

Стандартизовані блок-контейнери з панельною конструкцією можна об'єднувати як завгодно (у т. ч. у майбутньому), щоби створити індивідуальні офісні приміщення різного розміру. Офіси, кімнати для персоналу та приміщення побутового призначення можуть бути прекрасно доповнені приміщеннями для зустрічі з клієнтами, кімнатами для нарад, презентаційними залами, навчальними залами або приміщеннями для семінарів. Окрім санвузла (умивальник, унітаз/пісуар, душ) і роздягальні для співробітників можна облаштувати кухню чи буфет та їдальню.

Найменша площа офісного приміщення становить прибл. 15 м2 і майже не обмежена для розширення. Ви визначаєте планування модульної будівлі, розташування перегородок і дверей, освітлення, типи вікон, освітлювальні прилади та навіть необхідну кількість розеток.

Тут представлені деякі зразки конфігурацій офісів, кімнат для персоналу та приміщень побутового призначення:

Сумісні продукти

Наші офісні блок-контейнери ідеально підходять для офісів, кімнат для персоналу та приміщень побутового призначення. Ми пропонуємо їх у двох варіантах із різним оформленням й устаткуванням:
Офісний блок-контейнер

Офісні блок-контейнери і житлові контейнери з різними варіантами устаткування для негайного використання.

Санітарні контейнери

Безбар'єрні санітарні рішення з проточною водою і повним устаткуванням для вашого проекту.

Варіанти устаткування

Для офісів, кімнат для персоналу та приміщень побутового призначення є багато варіантів оформлення й устаткування. Так, наприклад, наші різні типи вікон забезпечать привабливий зовнішній вигляд і функціональність.

Найсучасніші ізоляційні матеріали, високоякісні засоби протипожежного захисту та набори захисних засобів у поєднанні із декількома системами опалення та кондиціонування створять першокласні та безпечні умови праці для Ваших співробітників. До інших варіантів оформлення й устаткування належать, наприклад, тип покриття для підлоги, енергоощадні опції або пофарбування зовнішньої частини офісної будівлі.

Тут представлені деякі варіанти оформлення й устаткування для офісів, кімнат для персоналу та приміщень побутового призначення:

Варіанти фінансування

Залежно від тривалості використання та бюджету блок-контейнери компанії CONTAINEX можна як купити й орендувати, так і взяти в лізинг. Щоби наші співробітники підказали найкращий варіант фінансування, заповніть контактну форму.

Референції

Житлові будівлі для працівників компанії Transdanubia Kühllogistik, Лінц (Австрія)
Житлові будівлі для працівників компанії Transdanubia Kühllogistik, Лінц (Австрія)
Офісна будівля фірми Schneck, Занкт-Георген (Австрія)
Офісна будівля фірми Schneck, Занкт-Георген (Австрія)
Двоповерхова офісна будівля з парапетом, Стокгольм (Швеція)
Двоповерхова офісна будівля з парапетом, Стокгольм (Швеція)
Офісна та житлова будівля для співробітників, SE-Стокгольм
Офісна та житлова будівля для співробітників, SE-Стокгольм
Офісна будівля електростанції у Ньюпорті (Великобританія)
Офісна будівля електростанції у Ньюпорті (Великобританія)
Офіси, кімнати для персоналу та приміщення побутового призначення
Інші реалізовані проекти

Бажаєте реалізувати подібний проект?

Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном, електронною поштою або покажемо переваги мобільних рішень на прикладі одного з наших проектів.

Просто заповніть нашу контактну форму (без зобов'язань) й один із наших компетентних консультантів зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня. Будемо раді отримати Ваш запит!

Мої дані

Звернення *
Ім'я / Прізвище *
Підприємство:
Вулиця
Поштовий індекс / Місто *
Країна *
Телефон *
+43
Ел. пошта *

Примітки
Завантажити файли
Вибрати файл для завантаження або перетягнути файл сюди: Дозволені тільки наступні формати файлів: jpg,jpeg,gif,txt,tiff,tif,png,pdf,doc,docx,xls,xlsx,dwg,dxf,bmp,rtf,rar,zip
Captcha *
CAPTCHA code image
Change the code
* Обов'язково заповнити Для опрацювання запиту компанія CONTAINEX Container-Handelsgesellschaft m.b.H може передати надіслані дані відповідному торговому партнеру. Він може зв'язатися з Вами з цього приводу. Докладно про поводження з Вашими персональними даними можна прочитати в нашому повідомленні про захист даних.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти