Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Клуби та роздягальні

Ви можете використовувати клуби та роздягальні як тимчасово, наприклад для спеціальних заходів, так і постійно. Різноманітні національні та міжнародні клуби з таких видів спорту, як футбол, хокей, американський футбол чи гольф, довіряють нашим продуманим мобільним рішенням. Значна кількість виконаних проектів забезпечила нас численними зразками планувань. Разом ми зможемо врахувати в модульній будівлі специфічні вимоги проекту та водночас приділити особливу увагу індивідуальному зовнішньому вигляду клубу, наприклад, його кольорам.

Напрочуд міцні та довговічні вироби можна використовувати впродовж десятиліть і незалежно від пори року. Завдяки різноманітним типам панорамних вікон і варіантам зовнішнього облицювання, яке встановлюють фірми-партнери, ми розробимо разом із Вами екстравагантні рішення для Вашої клубної крамниці. Вони відповідатимуть вашим бажанням і вашому бюджету.

Ваші переваги

  • Оптимальне рішення для будь-якого бюджету
  • Ідеально підходить як постійне або тимчасове рішення
  • Індивідуальний зовнішній вигляд
  • Різні панорамні вікна
  • Спеціальні віконця для кас і кіосків
  • Спеціальні, напрочуд міцні та довговічні версії

Завантажити

Проглянути PDF Розмір
Проспект «Дитячі садки, школи, заходи та клуби» 3,41 MB
Проспект «Офісні, санітарні та туалетні контейнери/модульні будівлі» 5,24 MB
Проспект «Складські контейнери та морські контейнери» 5,45 MB

Зразок конфігурації

Щоби збудувати клуб, фаншоп або роздягальню, Ви можете використати як наші офісні та житлові блок-контейнери, так і санітарні контейнери. Спільними зусиллями ми визначимо правильний розмір клубу разом з усіма приміщеннями, як-от їдальні, місця для зустрічей, побутові приміщення та роздягальні для команди господарів і гостей, у т. ч. для суддів. Великі санвузли, що враховують потреби осіб з інвалідністю, з душовими кабінами та роздягальнями створюють відповідні умови для особистої гігієни після кожної гри.

Найменший клуб чи роздягальня має площу прибл. 15 м2 і майже не обмежені для розширення. Ви визначаєте планування модульної будівлі, розташування перегородок і дверей, тип освітлення та світлових приладів, тип вікон і навіть потрібну кількість розеток.

Модульні приміщення можна використовувати як кабіни для коментаторів, суддів або працівників телеканалів. Також за допомогою наших контейнерів можна створити VIP-зони з відповідними терасами.

Тут представлені деякі зразки конфігурацій для клубів, роздягалень і VIP-зон:

Сумісні продукти

Для реалізації Ваших індивідуальних клубних приміщень можна використати наші офісні та санітарні блок-контейнери, які можна гнучко поєднувати та пристосовувати до Ваших індивідуальних вимог.
Офісний блок-контейнер

Офісні блок-контейнери і житлові контейнери з різними варіантами устаткування для негайного використання.

Санітарні контейнери

Безбар'єрні санітарні рішення з проточною водою і повним устаткуванням для вашого проекту.

Варіанти устаткування

За останні десятиліття ми спільно з національними та міжнародними федераціями розробили безліч різних концептуальних рішень. Водночас є можливість приділити особливу увагу індивідуальному зовнішньому вигляду (наприклад, кольори клубу та логотип). Завдяки нашим варіантам панорамних вікон і зовнішнього облицювання, що встановлюються фірмами-партнерами, створюються неповторні рішення для Вашої клубної крамниці, які відповідають Вашим бажанням і фінансовим можливостям.

Для кас і кіосків були розроблені спеціальні віконця, щоби Ваш персонал виконував свою роботу надійно та швидко. Під час будівництва клубів із контейнерів враховуються всі будівельно-технічні вимоги та норми (наприклад, протипожежний захист).

Завдяки цьому високоякісному устаткуванню можна мінімізувати витрати на експлуатацію модульної будівлі. Так можна вибрати з-поміж декількох варіантів ізоляційних матеріалів. Наші мобільні приміщення можна оснастити найрізноманітнішими системами опалення та кондиціонування повітря. Все це підвищує рівень комфорту для людей.

Тут представлені деякі варіанти оформлення й устаткування для клубів, роздягалень і VIP-зон:

Варіанти фінансування

Залежно від тривалості використання та бюджету блок-контейнери компанії CONTAINEX можна як купити й орендувати, так і взяти в лізинг. Щоби наші співробітники підказали найкращий варіант фінансування, заповніть контактну форму.

Референції

База футбольного клубу «FC Oberndorf», Оберндорф-ін-Тіроль (Австрія)
База футбольного клубу «FC Oberndorf», Оберндорф-ін-Тіроль (Австрія)
Клуб у Шварцаху (Австрія)
Клуб у Шварцаху (Австрія)
Клуби та роздягальні
Інші реалізовані проекти

Бажаєте реалізувати подібний проект?

Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном, електронною поштою або покажемо переваги мобільних рішень на прикладі одного з наших проектів.

Просто заповніть нашу контактну форму (без зобов'язань) й один із наших компетентних консультантів зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня. Будемо раді отримати Ваш запит!

Мої дані

Звернення *
Ім'я / Прізвище *
Підприємство:
Вулиця
Поштовий індекс / Місто *
Країна *
Телефон *
+43
Ел. пошта *

Примітки
Завантажити файли
Вибрати файл для завантаження або перетягнути файл сюди: Дозволені тільки наступні формати файлів: jpg,jpeg,gif,txt,tiff,tif,png,pdf,doc,docx,xls,xlsx,dwg,dxf,bmp,rtf,rar,zip
Captcha *
CAPTCHA code image
Change the code
* Обов'язково заповнити Для опрацювання запиту компанія CONTAINEX Container-Handelsgesellschaft m.b.H може передати надіслані дані відповідному торговому партнеру. Він може зв'язатися з Вами з цього приводу. Докладно про поводження з Вашими персональними даними можна прочитати в нашому повідомленні про захист даних.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти