Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Дитячі садки

Ми дбаємо про дітей. Саме тому ми розробили спеціальні версії для дітей, які мають максимально покращити комфорт наших мобільних приміщень.

Оскільки чисельність дітей може змінюватись, Ви отримаєте від нас необхідну гнучкість. Ми володіємо багаторічним досвідом із готовими зразками рішень. У поєднанні з гнучкими модульними системами це дає змогу просто та швидко реалізувати проект дитячого садка.
Ми пропонуємо нескладне виконання проекту в поєднанні зі всебічною підтримкою, щоби максимально спростити Вам життя на усіх етапах його реалізації.

Ваші переваги

  • Вільне планування приміщень
  • Короткі терміни доставки
  • Дотримання законів
  • Індивідуальне внутрішнє і зовнішнє облицювання
  • Природне освітлення завдяки різним варіантам вікон
  • Версії для дітей
Проглянути PDF Розмір
Проспект «Комунальна сфера, дитячі садки, школи» 3,41 MB
Проспект «Офісні, санітарні та туалетні контейнери/модульні будівлі» 5,24 MB
Проспект «Контейнери для оренди» 4,13 MB

Зразок конфігурації

Блок-контейнери для дитячих садків можна використовувати як тимчасове, так і постійне рішення. Вони мають різні розміри, їх можна поєднувати як завгодно.

До наших стандартних рішень для дитячих садків, з-поміж іншого, належать досить великі групові кімнати з суцільним покриттям для підлоги, кімнати для рухливих ігор з ударостійкими світильниками, звукопоглинальне покриття стелі, спеціальні типи вікон, оптимальна теплоізоляція, широкі внутрішні сходи та санвузли, пристосовані до потреб дітей. Популярні розміри для лісових дитячих садків починаються від 30 м2, для звичайних дитячих садків — від 80 м2, проте жодних обмежень для розширення майже не має.

Тут представлені деякі зразки конфігурацій для дитячих садків:

Сумісні продукти

Наші офісні блок-контейнери ідеально підходять для дитячих садків. Ми пропонуємо їх у поєднанні з санітарними контейнерами та різними варіантами оформлення й устаткування:
Офісний блок-контейнер

Офісні блок-контейнери і житлові контейнери з різними варіантами устаткування для негайного використання.

Санітарні контейнери

Безбар'єрні санітарні рішення з проточною водою і повним устаткуванням для вашого проекту.

Офісні блок-контейнери і житлові контейнери з різними варіантами устаткування для негайного використання.

Різноманіття додаткового устаткування ззовні та всередині вивершує наш асортимент послуг. Різні типи панорамних вікон наповнюють приміщення світлом і підвищують рівень комфорту для дітей. За допомогою спеціальних вікон для дитячих садків завжди можна побачити, що відбувається на вулиці.

Проста та гнучка стінова система гарантує індивідуальне планування приміщень. Важливим елементом у кімнатах для рухливих ігор є ударостійкі світильники, адже завдяки їм діти можуть безпечно бавитися та виконувати гімнастичні вправи.

Також малюки можуть повноцінно користуватися санітарно-гігієнічними приміщеннями. Вони оснащені як туалетами, так і умивальниками для дітей. За потреби модульні дитячі садки можуть використовуватися тимчасово або протягом тривалого часу. Напрочуд міцна та проста конструкція дає змогу пристосувати будівлю до нових вимог у майбутньому або взагалі перевезти її в нове місце.

Тут представлені деякі варіанти оформлення й устаткування для дитячих садків:

Варіанти фінансування

Залежно від тривалості використання та бюджету блок-контейнери компанії CONTAINEX можна як купити й орендувати, так і взяти в лізинг. Щоби наші співробітники підказали найкращий варіант фінансування, заповніть контактну форму.

Референції

Лісовий дитячий садок у Тіролі, Мюнстер (Австрія)
Лісовий дитячий садок у Тіролі, Мюнстер (Австрія)
CONTAINEX - , AT-
, AT-
CONTAINEX - Kindergarten Thermenklinikum Mödling
Дитячий садок при клініці «Thermenklinikum», Медлінґ (Австрія)
Дитячий садок, Сан-Феліче-дель-Бенако (Італія)
Дитячий садок, Сан-Феліче-дель-Бенако (Італія)
Дитячий садок, Сьрода-Великопольська (Польща)
Дитячий садок, Сьрода-Великопольська (Польща)
Дитячі садки
Інші реалізовані проекти

Бажаєте реалізувати подібний проект?

Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном, електронною поштою або покажемо переваги мобільних рішень на прикладі одного з наших проектів.

Просто заповніть нашу контактну форму (без зобов'язань) й один із наших компетентних консультантів зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня. Будемо раді отримати Ваш запит!

Мої дані

Звернення *
Ім'я / Прізвище *
Підприємство:
Вулиця
Поштовий індекс / Місто *
Країна *
Телефон *
+43
Ел. пошта *

Примітки
Завантажити файли
Вибрати файл для завантаження або перетягнути файл сюди: Дозволені тільки наступні формати файлів: jpg,jpeg,gif,txt,tiff,tif,png,pdf,doc,docx,xls,xlsx,dwg,dxf,bmp,rtf,rar,zip
Captcha *
CAPTCHA code image
Change the code
* Обов'язково заповнити Для опрацювання запиту компанія CONTAINEX Container-Handelsgesellschaft m.b.H може передати надіслані дані відповідному торговому партнеру. Він може зв'язатися з Вами з цього приводу. Докладно про поводження з Вашими персональними даними можна прочитати в нашому повідомленні про захист даних.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти