Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Демонстраційні зали та відділи продажу

Без сумніву одне з важливих питань, яке задає собі підприємець-початківець, це питання службового приміщення. Ми охоче дамо відповідь на питання «Як має виглядати нове торгове приміщення?».

За минулі роки ми разом з нашими клієнтами розробили безліч індивідуальних концепцій, які передбачали оптимальне задоволення потреб клієнта за допомогою продукції компанії CONTAINEX. Незалежно від того, чи мова йде про пекарню, аптеку, супермаркет, автосалон, банк, перекусну або ж виробничу компанію, ми завжди пропонуємо відповідну концепцію.

Ваші переваги

  • Індивідуальне внутрішнє і зовнішнє облицювання
  • Вільне планування приміщень
  • Різні розміри приміщень
  • Природне освітлення завдяки різним варіантам вікон
  • Переваги щодо витрат в порівнянні зі звичайним будівництвом
  • Короткі терміни доставки

Завантажити

Проглянути PDF Розмір
Проспект «Офісні, санітарні та туалетні контейнери/модульні будівлі» 5,24 MB
Покриття для підлоги 1,8 MB
Теплоізоляція 1,70 MB
Засоби протипожежного захисту 1,67 MB
Глухе вікно 523 KB

Зразок конфігурації

Стандартизовані кімнатні модулі в конструкції панелей можуть бути об'єднані за бажанням (навіть ретроспективно), щоб створити індивідуальні відділи продажу різного розміру. У демонстраційних залах і торгових відділах Ви можете, наприклад, розмістити склади, обідні зони, кімнати відпочинку або приміщення для консультацій. Для того щоб надати своїм клієнтам найвищий рівень обслуговування, звичайно ж, доступні безбар'єрні санітарні приміщення (умивальник, туалет/пісуар) і навіть роздягальні.

Найменша торгова площа складає близько 15 м² та майже не обмежена для розширення. Ви визначаєте розподіл модульної будівлі, розташування перегородок і дверей, освітлення приміщень, типи засклення, освітлення і навіть необхідну кількість розеток.

Тут представлені деякі приклади конфігурацій демонстраційних залів і відділів продажу:

Сумісні продукти

Наші офісні блок-контейнери ідеально підходять для демонстраційних залів і відділів продажу. Ми пропонуємо їх в поєднанні з санітарними контейнерами з різними варіантами устаткування:
Офісний блок-контейнер

Офісні блок-контейнери і житлові контейнери з різними варіантами устаткування для негайного використання.

Санітарні контейнери

Безбар'єрні санітарні рішення з проточною водою і повним устаткуванням для вашого проекту.

Варіанти устаткування

Багато архітекторів також відкрили для себе новий вид будівництва! З Ваших ідей і наших контейнерних модулів ми разом можемо створити привабливі демонстраційні зали і відділи продажу з унікальним зовнішнім виглядом.

Завдяки індивідуальному внутрішньому і зовнішньому облицюванню (виконаному працівниками компанії-партнера), можливо підібрати зовнішній вигляд відділу продажу відповідно до Ваших потреб. Для нанесення високоякісного зовнішнього лакофарбового покриття можна використати будь-яку фарбу з каталогу кольорів RAL компанії CONTAINEX. Тут представлені деякі варіанти устаткування демонстраційних залів і відділів продажу

Варіанти фінансування

Залежно від тривалості використання та бюджету блок-контейнери компанії CONTAINEX можна як купити й орендувати, так і взяти в лізинг. Щоби наші співробітники підказали найкращий варіант фінансування, заповніть контактну форму.

Реалізовані проекти

Спеціалізований магазин з продажу керамічної плитки «Schöllauf»: демонстраційний зал і відділ продажу, Лангкампфен (Австрія)
Спеціалізований магазин з продажу керамічної плитки «Schöllauf»: демонстраційний зал і відділ продажу, Лангкампфен (Австрія)
Презентаційний зал нерухомості, Кітцбюель (Австрія)
Презентаційний зал нерухомості, Кітцбюель (Австрія)
Мобільний квітковий магазин Netta», Надьканіжа (Угорщина)
Мобільний квітковий магазин Netta», Надьканіжа (Угорщина)
Перекусна на колесах зі складського контейнера, Колчестер (Велика Британія)
Перекусна на колесах зі складського контейнера, Колчестер (Велика Британія)
Відділ продажу автомобілів фірми KFZ Warner в Меллерсдорфі (Австрія)
Відділ продажу автомобілів фірми KFZ Warner в Меллерсдорфі (Австрія)
Демонстраційні зали та відділи продажу
Інші реалізовані проекти

Бажаєте реалізувати подібний проект?

Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном, електронною поштою або покажемо переваги мобільних рішень на прикладі одного з наших проектів.

Просто заповніть нашу контактну форму (без зобов'язань) й один із наших компетентних консультантів зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня. Будемо раді отримати Ваш запит!

Мої дані

Звернення *
Ім'я / Прізвище *
Підприємство:
Вулиця
Поштовий індекс / Місто *
Країна *
Телефон *
+43
Ел. пошта *

Примітки
Завантажити файли
Вибрати файл для завантаження або перетягнути файл сюди: Дозволені тільки наступні формати файлів: jpg,jpeg,gif,txt,tiff,tif,png,pdf,doc,docx,xls,xlsx,dwg,dxf,bmp,rtf,rar,zip
Captcha *
CAPTCHA code image
Change the code
* Обов'язково заповнити Для опрацювання запиту компанія CONTAINEX Container-Handelsgesellschaft m.b.H може передати надіслані дані відповідному торговому партнеру. Він може зв'язатися з Вами з цього приводу. Докладно про поводження з Вашими персональними даними можна прочитати в нашому повідомленні про захист даних.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти