Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Створення приміщень за допомогою контейнерів

Відеоролики про наше виробництво контейнерів

У цих відеороликах демонструється виробництво наших офісних і житлових, санітарних і складських блок-контейнерів.

Створення приміщень за допомогою контейнерів

У цьому відеоролику показується наш офіс у Вінер-Нойдорфі та багатонаціональність нашого колективу, що розмовляє Вашою мовою. Окрім цього, демонструється весь асортимент продукції компанії CONTAINEX, до якого входять офісні, санітарні, складські та морські контейнери. Виробництво контейнерів на європейських заводах, проста логістика чи зразки реалізованих проектів — це лише деякі з багатьох тем, які розглядаються у відеоролику.
Створення приміщень за допомогою контейнерів play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/containex-raum-schaffen.jpg

Виробництво офісних контейнерів — за останнім словом техніки

Виробництво здійснюється згідно з суворими стандартами захисту навколишнього середовища та якості «CONTAINEX GREEN technology». Використання найсучаснішого виробничого обладнання та високоякісних матеріалів гарантують найкращу якість. Сюди також належать лакофарбове покриття, що наноситься методом занурення в катафорезну ванну, упакування та встановлення контейнеру типу «Транспак» і варіанти завантаження у вантажівку.
Виробництво офісних контейнерів — за останнім словом техніки play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/containex-buerocontainer-produktion.jpg

Виробництво складських контейнерів — за останнім словом техніки

У наступному відеоролику демонструється стандартизоване виробництво наших складських контейнерів на найвищому рівні (лакофарбове покриття, нанесене методом занурення в катафорезну ванну). Лише після ретельної остаточної перевірки на всі складські контейнери наноситься маркування «CONTAINEX GREEN technology».
Виробництво складських контейнерів — за останнім словом техніки play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/containex-lagercontainer-produktion.jpg

Випробовування вогнестійкості мувер-бокса

У цьому відеоролику демонструється випробовування вогнестійкості мувер-бокса з різними випробовуваними матеріалами. Усього за 2 хвилини пожежа в нашому мувер-боксі згасла сама.
Випробовування вогнестійкості мувер-бокса play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/containex-moverbox-feuertest.jpg
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти