Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Відеоролики

Найшвидший спосіб дізнатися про нашу компанію, асортимент нашої продукції та наші заводи!

У наступних відеороликах показується, як правильно встановити, з'єднати чи змінити контейнери. Окрім того, Ви ознайомитеся з процесом виробництва офісних, санітарних та складських контейнерів і зможете переглянути деякі проекти, що були реалізовані по всьому світу.

Створити приміщення за допомогою контейнерів

У цьому відеоролику показується наш офіс у Вінер-Нойдорфі та багатонаціональність нашого колективу, що розмовляє Вашою мовою. Окрім цього, демонструється весь асортимент продукції компанії CONTAINEX, до якого входять офісні, санітарні, складські та морські контейнери. Виробництво контейнерів на європейських заводах, проста логістика чи зразки реалізованих проектів — це лише деякі з багатьох тем, які розглядаються у відеоролику.
Створити приміщення за допомогою контейнерів play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/raum-schaffen-5.jpg

Монтаж модульних будівель

Так ще однією темою, що висвітлюється у цьому відеоролику, є правильний монтаж модульної будівлі та кріплення з'єднань контейнера всередині та ззовні. З-поміж іншого також показуються заходи щодо ущільнення та застосування силіконового герметика, монтаж порогів, пароізоляції та процес облицювання різними матеріалами.
Монтаж модульних будівель play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/assembly-modular-2.jpg

Монтаж контейнерів типу «Транспак»

У цьому відеоролику центральне місце займають монтаж сталевої рами, конструкції даху і заходи щодо ущільнення.
Монтаж контейнерів типу «Транспак» play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/assembly-transpack-2.jpg

Заміна панелей

Під час його перегляду Ви дізнаєтеся про простоту нашої панельної системи, можливість додаткової перебудови та легкого пристосування до нової концепції використання.
Заміна панелей play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/paneeltausch-2.jpg

Виробництво офісних контейнерів — по останньому слову техніки

Виробництво здійснюється згідно з суворими стандартами захисту навколишнього середовища та якості «CONTAINEX GREEN technology». Використання найсучаснішого виробничого обладнання та високоякісних матеріалів гарантують найкращу якість. Сюди також належать лакофарбове покриття, що наноситься методом занурення в катафорезну ванну, упакування та встановлення контейнеру типу «Транспак» і варіанти завантаження у вантажівку.
Виробництво офісних контейнерів — по останньому слову техніки play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/buerocontainer-produktion-2.jpg

Виробництво складських контейнерів — по останньому слову техніки

У наступному відеоролику демонструється стандартизоване виробництво наших складських контейнерів на найвищому рівні (лакофарбове покриття, нанесене методом занурення в катафорезну ванну). Лише після ретельної остаточної перевірки на всі складські контейнери наноситься маркування «CONTAINEX GREEN technology».
Виробництво складських контейнерів — по останньому слову техніки play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/lagercontainer-produktion-3.jpg

Комфортні офісні приміщення в центрі Лондона

Модульна будівля в центрі Лондона складається з 30 блок-контейнерів і була споруджена за участі місцевого торгового партнера. Будівля пропонує комфортні офісні приміщення з індивідуальним плануванням. Офісна будівля була збудована всього за один тиждень.
Комфортні офісні приміщення в центрі Лондона play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/london1.jpg

Проект «Орендована модульна офісна будівля для асоціації клінік «University College London Hospitals»

У ході будівництва першої клініки для лікування раку за допомогою високоенергетичних пучків протонів у Великобританії компанія CONTAINEX надала мобільні будівельні офіси в оренду до 2019 року. Триповерхова модульна будівля загалом складається з 36 блок-контейнерів і встановлена на сталевій конструкції, щоб не обмежувати рух автомобілів. Вона пропонує співробітникам безліч малих і великих офісів, кімнати для нарад, їдальню, кімнати для відпочинку і декілька роздягалень та санвузлів.
Проект «Орендована модульна офісна будівля для асоціації клінік «University College London Hospitals» play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/university-london1.jpg

Проект «Будівельний офіс у парку Вемблі (Лондон)»

Для реалізації проекту будівництва житлових будівель у лондонському парку Вемблі компанія CONTAINEX запропонувала гнучкі рішення у вигляді будівельних офісів. Триповерхова модульна будівля з парапетом загалом складається з 80 блок-контейнерів. Її строк експлуатації складає декілька років. Модульна будівля поблизу стадіону Вемблі пропонує співробітникам безліч малих і великих офісів, кімнати для нарад, простору їдальню, кімнати для відпочинку і декілька роздягалень та санвузлів.
play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/wembley1.jpg

Проект «Житло для біженців у Берліні»

На унікальних аерознімках всієї модульної будівлі та дитячого майданчика можна побачити весь масштаб цього проекту. Детальну інформацію щодо цього контейнерного містечка в Берліні можна отримати тут.
Проект «Житло для біженців у Берліні» play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/berlin1.jpg

Школи та дитячі садки

Цей відеоролик показує основні етапи будівництва дитячого садка з блок-контейнерів. Також демонструються зразки планування, варіанти оформлення чи реалізовані проекти дитячих садків і шкіл. Внутрішня частина будівель складається з кімнат для відпочинку, спортзалів, дитячих куточків, роздягалень чи санвузлів для дітей та вікон і пропонує приємну атмосферу.
Школи та дитячі садки play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/kindergarten1.jpg
Детальну інформацію можна отримати у розділах «Продукти і модулі» та «Наші проекти» або ж надішліть нам запит, що ні до чого не зобов'язуватиме.
^ - Top
GREEN technology
Ваші переваги
  • Більше 30 років досвіду
  • Персональні консультації на місці
  • Швидка відправка/доставка
  • Незліченні можливості комбінування
  • Власні монтажні бригади на місці   
Модульнi будівлi
>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви погоджуєтеся зі збереженням кукі. Додаткова інформація вказана далі: Умови використання