Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт
Стати субпідрядником

Стати субпідрядником

Заради довгострокового партнерства!

Компанія CONTAINEX шукає субпідрядників, щоб спільно в рамках довгострокового партнерства реалізовувати високоякісні проекти в сфері мобільних приміщень!

В першу чергу нам потрібні субпідрядники для виконання наступних робіт: монтаж контейнерів і мобільних приміщень, електрообладнання, опалення, санітарно-технічного обладнання, сухе будівництво, укладання підлоги, закладання фундаменту тощо.

Компанія CONTAINEX — це підприємство австрійської групи WALTER GROUP, успішного приватного концерну. Як провідний європейський постачальник контейнерів і мобільних приміщень ми гарантуємо нашим субпідрядникам і постачальникам:

  • Довгострокове партнерство
  • Навчання з монтажу та тренінги на наших заводах
  • Усестороння підтримка
  • Своєчасна та надійна оплата Ваших рахунків — завдяки високій платоспроможності (рейтинг 1А).

Слід надати наступну інформацію: дані фірми, галузь, оборот, персонал, географія діяльності (країна/регіон), комплекс послуг/спеціалізація.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти