Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт
Логістика та монтаж

Логістика та монтаж

Мережа терміналів по всій Європі дозволяє забезпечити швидку та економічно вигідну доставку!

Власний відділ логістики у співпраці з досвідченими перевізниками та сертифікованими монтажними бригадами гарантують вчасне постачання та встановлення.

Ваші переваги

  • Найвища компетентність та максимальна надійність завдяки власному відділу логістики
  • Понад 120 терміналів у 25 країнах
  • Швидка та економічно вигідна доставка
  • Спеціалізовані і досвідчені партнери та обладнання
  • Вивантаження за допомогою крана та монтаж — все з одних рук

Монтаж

Наступною сполучною ланкою після правильного планування і доставки є бездоганний монтаж окремих модулів, що створюють ідеальне приміщення!

Наші компетентні співробітниці та співробітники готові допомогти Вам — чи то під час першого дзвінка чи під час реалізації Вашого проекту.
Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном або електронною поштою та покажемо переваги модульних рішень на прикладі одного з наших проектів. Отримайте вже сьогодні комерційну пропозицію, що ні до чого не зобов'язуватиме.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви погоджуєтеся зі збереженням кукі. Додаткова інформація вказана далі: Умови використання