Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт
Фінансування

Фінансування

Інвестиції без залучення власного капіталу

Лізинг - Що це?

Лізинг — це особлива форма фінансування інвестицій. В період дії відповідного договору лізинг можна прирівняти до оренди. Податкові переваги завдяки зниженню інвестиційних витрат. Лізингоодержувач здійснює господарське використання.

Переваги лізингу:

  • Основа розрахунку: фіксовані внески спрощують внутрішні розрахунки.
  • Збереження ліквідності: фінансування цілком із зовнішніх джерел, без залучення власного капіталу 
  • Індивідуальні лізингові платежі: Ви визначаєте розмір лізингових платежів. Завдяки точному розрахунку першого внеску і залишкової вартості строк лізингу узгоджується з потребами Вашого підприємства.
  • Витрати та вигоди: щомісячні платежі за майно можуть фінансуватися з поточних доходів.
Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном або електронною поштою та покажемо переваги модульних рішень на прикладі одного з наших проектів. Отримайте вже сьогодні комерційну пропозицію, що ні до чого не зобов'язуватиме.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти