Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Проект рудника Цинкгруван (Швеція)

Офісна будівля в руднику Цинкгруван глибиною 800 м, Швеція

Влітку 2015 року за 200 кілометрів від столиці Швеції Стокгольма було споруджено контейнерне містечко.Експлуатація рудника триватиме щонайменше до 2025 року: контейнерна будівля пропонує достатньо місця для декількох робочих груп протягом усього часу. Створені приміщення використовуються як офісне приміщення, кімната для відпочинку та роздягальня.

Транспортування в рудник, що знаходиться на глибині 800 м під землею, здійснювалось за допомогою контейнерів типу «Транспак». Лише в місці призначення була зібрана контейнерна будівля. Для забезпечення приємного мікроклімату під землею була встановлена високоякісна стінова ізоляція.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти