Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Офісна та житлова будівля для співробітників, SE-Стокгольм

Будівля встановлена на сталевій тримальній конструкції для максимального використання обмеженого простору (наприклад, автомобільна стоянка). На другий поверх цієї офісної та житлової будівлі можна піднятись внутрішніми дерев'яними сходами або зовнішніми сходами. Співробітники можуть використовувати велику кількість просторих офісних приміщень і кімнат для нарад.

Окрім цього в будівлі містяться велика кухня, декілька побутових приміщень і санвузли разом із душовими. Також для співробітників були облаштовані декілька роздягалень й окремі спальні кімнати.

Ідеальне приміщення для будь-якого підприємства!

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти