Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Будівельний офіс на місці будівництва готелю Orgelpipan у Стокгольмі (Швеція)

Будівельні офіси, приміщення для переодягання і побутові приміщення на місці будівництва інфраструктурного шедевру «Orgelpipan 6» на центральному вокзалі Стокгольма «Centralstation»

Компанія CONTAINEX поставила будівельні офіси, приміщення для переодягання і побутові приміщення загальною площею прибл. 700 м2 для австрійського підприємства STRABAG, що займається будівництвом інфраструктурного шедевру «Orgelpipan 6» на центральному вокзалі Стокгольма «Centralstation».

Завдяки гнучкій модульній системі компанії CONTAINEX вдалося вирішити проблему з браком місця в центрі Стокгольма та створити оптимальні приміщення для замовника. Так, з одного боку, були споруджені будівельні офіси для керівництва будови, а, з іншого боку, приміщення для переодягання і побутові приміщення для робітників.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти