Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Мобільний будівельний офіс, RU-Санкт-Петербург

Одноразова інвестиція в якість приносить довгострокові дивіденди! Російський забудовник Bauhaus працює лише з найкращими й саме тому обрав компанію CONTAINEX. Наприклад, в Санкт-Петербурзі, де були споруджені два багатоповерхові будинки з квартирами високого класу. Двоповерховий будівельний офіс із парапетом складається з десяти 20-футових контейнерів і має площу майже 130 м. кв. — а цього досить для кабінету керівників і кімнат для нарад. Після успішної реалізації проєкту всього за один рік будівельний офіс переміщається на наступний будівельний майданчик. І ця будівля переїжджає не вперше! Все це завдяки нескладному демонтажу і простому монтажу наших високоякісних контейнерів.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти