Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Дитячий садок із відповідним устаткуванням, Вроцлав (PL)

Завдяки обраному типу вікон, зокрема вікнам для дітей, малюки можуть насолоджуватися сонячним світлом упродовж усього дня. Будівля, яка складається з декількох офісних і санітарних контейнерів, має різні за розміром побутові приміщення, кухню з їдальнею й великий гардероб. Також будівля містить декілька різних за величиною кімнат, у яких діти мають удосталь місця для рухливих ігор. Санвузли були оснащені дитячими туалетами й умивальниками. Мобільні дитячі садки мають протипожежні панелі, захищені радіатори опалення й численні енергоощадні опції. 
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти