Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Орендована шкільна будівля: високоякісне стандартне комунальне рішення, Вадуц (Ліхтенштейн)

Орендована шкільна будівля: високоякісне стандартне комунальне рішення, Вадуц (Ліхтенштейн) play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/anwendungen/liechtenstein/mietschule-vaduz/mietschule-vaduz-preview-01.jpg

Сучасна орендована шкільна будівля площею понад 1300 м2

У прекрасному місті Вадуц учні початкової школи зможуть насолоджуватися перевагами модульної конструкції протягом наступних двох років. Під час ремонту старої школи школярі зможуть навчатися в будівлі площею понад 1300 м2. Ця модульна будівля містить численні класні кімнати, при цьому 5 найбільших кімнат мають площу понад 80 м2 кожна. Сонячні учительські та великий кабінет директора школи разом із місцем для нарад довершують продуманий проект. Також тут розташовані оптимально спроектовані кімнати для додаткових занять для навчання в спокійних умовах. З одного на інший поверх можна потрапити за допомогою широких внутрішніх сходів. Комунальний проект у Ліхтенштейні був реалізований менше ніж за 2 місяці.

Відповідні варіанти устаткування для маленьких школярів

Орендована шкільна будівля складається з 94 блок-контейнерів і повністю адаптована до потреб дітей. Так наше високоякісне стандартне рішення з-поміж іншого містить спеціальні санвузли (умивальники, туалети, пісуари), віконні конструкції та роздягальні. Ідеальна внутрішня акустика та приємне цілорічне користування шкільною будівлею забезпечуються оптимальною теплоізоляцією в поєднанні з кондиціонерами.

Переваги для тимчасових або довгострокових комунальних проектів

Перевірені стандартні комунальні рішення та великі виробничі потужності компанії CONTAINEX дають змогу реалізувати проект у найкоротші строки.

  • Найвища якість
  • Понад 30 000 контейнерів для оренди по всій Європі
  • Понад 250 терміналів по всій Європі

Бажаєте реалізувати подібний проект?

Ми охоче проконсультуємо Вас безпосередньо на місці, телефоном або електронною поштою та покажемо переваги модульних рішень на прикладі одного з наших проектів.

Просто заповніть нашу контактну форму (без зобов'язань) й один із наших компетентних консультантів зв'яжеться з Вами протягом одного робочого дня. Будемо раді отримати Ваш запит!

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти