Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Тимчасові приміщення на будівництві електростанції в Каррингтоні

Наші модульні будівлі гарантують максимальний комфорт завдяки найсучаснішій ізоляції, оптимальному освітленню, кондиціонерам й опалювальним приладам.

Велика житлова будівля для співробітників за дуже короткий час!

Для будівництва нової газотурбінної електростанції в Каррингтоні ми надали декілька модульних будівель у якості тимчасових приміщень. Цей комплекс загалом складається із 330 блок-контейнерів і використовується декількома компаніями (наприклад, Duro Felguera, Alstom і ESBI). Разом із нашими торговими партнерами Procomm Site Services ми поставили та змонтували виготовлений на замовлення комплекс за 6 місяців, що дозволило розпочати будівельний проект без жодних зволікань.

 

Flexible applications

Різні модульні будівлі використовуються як офіси, їдальні, побутові приміщення, санвузли, роздягальні, медичні пункти та сторожові будки. Наші модульні будівлі гарантують максимальний комфорт завдяки найсучаснішій ізоляції, оптимальному освітленню, кондиціонерам й опалювальним приладам.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти