Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Розширення школи за допомогою мобільних приміщень, Грейд-Руан (Велика Британія)

Класні кімнати для шкільної будівлі «Grade Ruan Primary Schools», Англія

Будівля була споруджена у 2015 році та складається з 12 блок-контейнерів: 10 офісних і 2 санітарних блок-контейнерів.Дві великі класні кімнати вміщають понад 30 учнів. 

Шкільна будівля має просторий вестибюль, велику кількість письмових столів, декілька дощок для оголошень та килимове покриття. Дзеркальні растрові світильники дбають про оптимальне освітлення. Окрім цього, будівля оснащена туалетами й умивальниками, пристосованими до потреб дітей. Таким чином шкільна будівля створює ідеальні умови для приємного шкільного повсякдення учнів.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти