Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Тимчасові приміщення на будівництві електростанції в Каррингтоні

Наші модульні будівлі гарантують максимальний комфорт завдяки найсучаснішій ізоляції, оптимальному освітленню, кондиціонерам й опалювальним приладам.

Велика житлова будівля для співробітників за дуже короткий час!

Для будівництва нової газотурбінної електростанції в Каррингтоні ми надали декілька модульних будівель у якості тимчасових приміщень. Цей комплекс загалом складається із 330 блок-контейнерів і використовується декількома компаніями (наприклад, Duro Felguera, Alstom і ESBI). Разом із нашими торговими партнерами Procomm Site Services ми поставили та змонтували виготовлений на замовлення комплекс за 6 місяців, що дозволило розпочати будівельний проект без жодних зволікань.

 

Flexible applications

Різні модульні будівлі використовуються як офіси, їдальні, побутові приміщення, санвузли, роздягальні, медичні пункти та сторожові будки. Наші модульні будівлі гарантують максимальний комфорт завдяки найсучаснішій ізоляції, оптимальному освітленню, кондиціонерам й опалювальним приладам.
^ - Top
GREEN technology
Ваші переваги
  • Більше 30 років досвіду
  • Персональні консультації на місці
  • Швидка відправка/доставка
  • Незліченні можливості комбінування
  • Власні монтажні бригади на місці   
Модульнi будівлi
>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви погоджуєтеся зі збереженням кукі. Додаткова інформація вказана далі: Умови використання