Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Будівельний офіс у парку Вемблі, Лондон (Англія)

Вражаючі мобільні приміщення!

Для реалізації проекту будівництва житлових будівель у лондонському парку Вемблі компанія CONTAINEX запропонувала гнучкі рішення у вигляді будівельних офісів. Триповерхова модульна будівля з парапетом загалом складається з 80 блок-контейнерів. Строк експлуатації складає декілька років. Модульна будівля поблизу стадіону Вемблі пропонує співробітникам безліч малих і великих офісів, кімнати для нарад, простору їдальню, кімнати для відпочинку і декілька роздягалень та санвузлів.

Технічні вимоги

Модульна будівля у парку Вемблі була споруджена усього за декілька тижнів. Постачання, встановлення і монтаж виконував офіційний торговий партнер «Garic Ltd». Приміщення, де підтримується відповідна рівномірна температура, можуть використовуватися в якості кухонних ніш, умивалень і туалетів. Таке устаткування, як ролети, вікна з поворотно-відкидним механізмом чи растрові світильники з дзеркальним відбивачем пропонують максимальний комфорт і входять до стандартного асортименту продукції компанії CONTAINEX.

Wembley Park London

Проект «Будівельний офіс у парку Вемблі (Лондон)» play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/05-service/videos/containex-wembley-park.jpg

Енергоощадні компоненти

Залежно від вимог клієнта та кліматичних умов мобільні приміщення компанії CONTAINEX можна оснастити найсучаснішими ізоляційними матеріалами, опалювальними приладами та кондиціонерами, а також великою кількістю іншого додаткового устаткування. Енергоощадні компоненти, такі як датчики руху для освітлення, встановлені у багатьох місцях модульної будівлі та мінімізують споживання електроенергії.

Основні переваги блок-контейнерів компанії CONTAINEX:

 • Постачання і монтаж офісів і житлових приміщень усього за декілька тижнів
 • Персональні консультації на місці
 • Високоякісні блок-контейнери для оптимального використання приміщення
 • Гнучке місце розташування — потрібні лише фундамент і можливість під'єднання до електромережі, водопровідної мережі та каналізації.
 • Задоволення індивідуальних вимог щодо розмірів та устаткування
 • Низькі експлуатаційні витрати завдяки використанню високоякісних матеріалів
 • Можливість оренди, лізингу або купівлі
Зв'яжіться з нами, щоб отримати додаткову інформацію, зразки планування або незобов'язувальну консультацію щодо будівельних офісів: Запит

Дізнайтесь про інші реалізовані проекти компанії CONTAINEX:

Житло для шукачів притулку в Берліні

University College London Hospitals

Інші реалізовані проекти

^ - Top
GREEN technology
Ваші переваги
 • Більше 30 років досвіду
 • Персональні консультації на місці
 • Швидка відправка/доставка
 • Незліченні можливості комбінування
 • Власні монтажні бригади на місці   
Модульнi будівлi
>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви погоджуєтеся зі збереженням кукі. Додаткова інформація вказана далі: Умови використання