Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Проект швидкісної залізниці, Ісхой (Данія)

Побутовий та офісний блок-контейнер для проекту залізниці Копенгаген — Рінгстед, Данія

У серпні 2014 року були поставлені дві будівлі для будівництва швидкісної залізничної дороги. Вони пропонують достатньо місця для працівників, які виконують проект, що триватиме до 2018 року. Блок-контейнер, в якому знаходиться роздягальня, можуть одночасно використовувати приблизно 30 осіб. В офісному блок-контейнері розташувалися 25 службовців і керівництво проекту. Окрім цього, високоякісне устаткування, таке як, наприклад, теплоізоляція стіновими панелями з ПІР і віконні решітки, дбає про необхідний комфорт.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти