Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Житлові приміщення для біженців, Берлін, Німеччина

Німеччина/Англія/Франція/Італія робить ставку на мобільні будівлі із житлових контейнерів!

За сприяння наших торгових партнерів ми збудували в Берліні житлові приміщення для 2400 біженців усього за декілька місяців! У користування біженцям надані кімнати відпочинку, спальні приміщення, санвузли та побутові приміщення, ігрові кімнатами для дітей, адміністративні офіси, навчальні приміщення та багато іншого. На прилеглій території велику площу займають спортивні й ігрові майданчики!

Досвід і різноманіття

Нестача місць для проживання прохачів притулку вимагає швидких дій від багатьох місцевих органів влади. За останній рік компанія CONTAINEX збудувала з блок-контейнерів велику кількість житлових приміщень для прохачів притулку. Модульна конструкція пропонує різноманітні конструктивні рішення. Завдяки її гнучкості житло будь-якого розміру та з різноманітним устаткуванням можна розмістити у будь-якому місці, де можна під'єднатися до електромережі, водопроводу та каналізації.

Проект компанії CONTAINEX «Житло для шукачів притулку в Берліні»

Проект компанії CONTAINEX «Житло для шукачів притулку в Берліні» play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/anwendungen/deutschland/aslybewerberunterkunft-berlin/asuntyt.jpg

Будівельно-технічні вимоги

Модульна система може також задовольнити різноманітні будівельно-технічні вимоги, такі як, наприклад, енергоощадження, протипожежний захист тощо. Завдяки цьому високоякісному устаткуванню можна мінімізувати експлуатаційні витрати.

Різноманітні можливості застосування

Високі виробничі потужності компанії CONTAINEX — контейнери виготовляються на власних заводах у Європі — гарантують короткі строки постачання. Будівлі можна розширювати та повторно використовувати для найрізноманітніших цілей. Наприклад: приміщення клубу, молодіжні центри, місце для проведення різних заходів, тимчасові будівлі під час реконструкції жилих будинків тощо.

Основні переваги блок-контейнерів компанії CONTAINEX:

  • Готові до заселення житлові приміщення усього за декілька тижнів
  • Персональні консультації на місці
  • Пристойні житлові умови у високоякісних блок-контейнерах
  • Гнучке місце розташування — потрібні лише фундамент і можливість під'єднання до електромережі, водопровідної мережі та каналізації.
  • Задоволення індивідуальних вимог щодо розмірів та устаткування
  • Гнучке розширення та повторне використання завдяки модульній конструкції
  • Низькі експлуатаційні витрати завдяки використанню високоякісних матеріалів
  • Можливість оренди, лізингу або купівлі
  • Швидкі строки постачання завдяки власним виробничим потужностям у Європі

Зв'яжіться з нами, щоб отримати більш детальну інформацію, приклади планування або незобов'язувальну консультацію щодо житлових приміщень для шукачів притулку: Запит

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти