Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Житлова будівля для робітників компанії «Abler Holzschlägerung», Ландек (Австрія)

Індивідуальна модульна будівля площею 180 м2

12 блок-контейнерів загальною площею 180 м2 дбають про належний відпочинок персоналу. Після напруженого робочого дня робітники можуть користуватися 6 світлими окремими кімнатами та 2 просторими загальними кімнатами. Усі кімнати мають власний санвузол. Просторі кімнати, зручна кухня-студія та технічне приміщення доповнюють індивідуальність модульної будівлі.
Тимчасове житло для робітників, Abler Holzschlägerung, Ландек (Австрія) play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/anwendungen/oesterreich/mitarbeiterunterkunft-abler/mitarbeiterunterkunft-abler.jpg

Стильні концепції для індивідуального застосування

Наші модульні будівлі можна використовувати для різних випадків. Ми завжди запропонуємо Вам підхоже рішення! Залежно від Ваших потреб ми спільно розробимо розмір будівлі, планування кімнат і підберемо варіанти ізоляційних матеріалів чи устаткування. Про зовнішнє облицювання, облаштування додаткового даху та облицювання стін подбав замовник. Швидке та просте модульне рішення, що можна пристосувати до будь-якого пейзажу!

За докладнішою інформацією звертайтесь до нас:

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти