Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Тимчасовий ресторан із самообслуговуванням/резервний притулок на курорті Штайнплатте-Вайдринг/Тіроль

На час 4-місячної реконструкції гірського притулку «Agrargemeinschaft Kammerkör» ресторан перемістився в орендовану модульну будівлю площею майже 75 м2. Модульні житлові системи з оптимальною теплоізоляцією, безбар'єрним входом, системами опалення й кондиціонування повітря дбають про необмежене і професійне обслуговування гостей. Страви та напої зручно видаються на великому, виготовленому замовником прилавку. Тимчасова модульна будівля дає змогу забути про голод і насолоджуватися приголомшливою красою кіцбюельських Альп на висоті 1666 м.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти