Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Орендована модульна будівля під час реконструкції центрального офісу Австрійського автомотоклубу ÖAMTC, Дорнбірн (АT)

Ця орендована модульна будівля використовувалася як резервне приміщення під час модернізації 40-річного офісу автомотоклубу в Дорнбірні. Так працівники надавали всі послуги в повному обсязі й тої самої якості у звичному режимі. Модульна будівля, що складається з 15 блок-контейнерів і має площу майже 220 м2, містить бюро подорожей, стійку інформації для туристів, кол-центр і крамницю. Також вона оснащена санвузлом, кондиціонерами й системою опалення. Це мобільне приміщення дає змогу обслуговувати членів клубу без жодних обмежень до кінця осені 2019 року, коли завершать реконструкцію центрального офісу.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти