Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Офісні й житлові контейнери як житлова будівля, AT-Арцль-ім-Пітцталь

Модульна будівля загальною площею 180 м2 із внутрішніми сходами складається з житлових приміщень, спалень і санвузлів. Офісні й житлові контейнери з ідеальною теплоізоляцією стін і вікон для безтурботного використання протягом року. Окрім великих вікон забудовник облаштував терасу для кожної житлової одиниці. Житлові одиниці встановлені на стрічкових і точкових фундаментах, оскільки вони розташовані на схилі. Незвичайна житлова будівля вражає не тільки архітектурним і колірним рішенням, але і креативністю та проектною ініціативою забудовника.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти