Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Обшитий деревом контейнерний будинок із глухими вікнами, Ецталь/Тіроль (Австрія)

Готовий до заселення всього за декілька тижнів

За нашої підтримки клієнт реалізував проект «Контейнерний будинок» усього за декілька тижнів. Постачання та монтаж модульної будівлі зайняли лише 2 дні. Будинок загальною площею 220 м2 складається з 14 блок-контейнерів, що пропонують клієнту чудові житлові та робочі умови.

Великі вікна створюють на цокольному поверсі світлу та простору вітальню з кухнею. Також тут містяться вбиральня, технічне приміщення та гостьова кімната. На горішньому поверсі «контейнерного будинку» розташовані 2 спальні кімнати, гардеробна, ванна кімната та світлий кабінет.

Обшитий деревом контейнерний будинок із глухими вікнами, Ецталь/Тіроль (Австрія) play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/anwendungen/oesterreich/containerhaus-reindl/containerhaus-reindl.jpg

Найвища якість для індивідуального використання

Для цього «контейнерного будинку» були використані найефективніші ізоляційні матеріали, щоби забезпечити приємний мікроклімат серед тірольських гір протягом усього року. Клієнт власноруч облицював будинок деревом, облаштував додатковий дах і змонтував ванну. Швидке та просте модульне рішення, що можна пристосувати до будь-якого пейзажу!

За докладнішою інформацією звертайтесь до нас:

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти