Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Модульна клініка Dr. Fedrizzi, Рупрехтсгофен (Австрія)

Клініка доктора Фредріцці наповнює життям стерильний світ медицини. Парапет антрацитового кольору, піддашшя та вхідні двері зі скла надають модульній клініці привабливого зовнішнього вигляду. Цікаві кольорові акценти в поєднанні з дизайнерськими меблями та дерев'яною підлогою створюють комфортні умови в кімнаті очікування. Модульна будівля складається з декількох світлих процедурних кабінетів, лабораторії, офісного приміщення та санвузла. Також клініка має власну аптеку, що економить час на пошук ліків! Професійне рішення для будь-якого лікаря.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти