Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Будівельний офіс на місці будівництва Бреннерського базового тунелю «Baulos Tulfes-Pfons» в Інсбруку (Австрія)

Будівельний офіс на місці будівництва Бреннерського базового тунелю «Baulos Tulfes-Pfons» в Інсбруку (Австрія)

Будівельний офіс на місці будівництва тунелю «Baulos Tulfes-Pfons» змонтований на сталевій конструкції, підготовленій замовником.Таким чином, не зважаючи на обмежені умови у підніжжя Бреннера, співробітники, працівники та відвідувачі мають достатньо місця для стоянки.

Поставлена будівля буде використовуватися щонайменше до запланованого строку завершення відповідної ділянки в 2019 році. З-поміж іншого в ній розташовані велика кількість офісних приміщень, кімнати для нарад, а також кімнати для відпочинку та санвузли.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти