Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Оренда або продаж модульних будівель і мобільних приміщень

Відчуйте переваги наших високоякісних і довговічних мобільних приміщень — чудове рішення безлічі проблем з приміщенням!

Незалежно від призначення — починаючи з розширення офісу і закінчуючи тимчасовими рішеннями для шкіл чи дитячих садків — модульні будівлі компанії CONTAINEX ідеально задовольнять Ваші вимоги.

Ваші переваги:

  • Ваше приміщення — готове до заселення усього за декілька тижнів
  • Індивідуальне оформлення приміщень різних розмірів та з найрізноманітнішими варіантами устаткування
  • Можна розширити та переобладнати в будь-який час
  • Низькі експлуатаційні витрати завдяки використанню високоякісних матеріалів і варіантів ізоляції
  • Понад 30 років досвіду у сфері торгівлі контейнерами
Переваги наших модульних будівель очевидні. Відкрийте для себе безліч варіантів оформлення, що можна втілити в життя завдяки нашим контейнерам, та отримайте вже сьогодні пропозицію, що ні до чого не зобов'язуватиме.

Дізнайтеся більше про метод будівництва, що пропонує компанія CONTAINEX

Наші приміщення складаються з одного і більше мобільних блок-контейнерів, які можна як завгодно та швидко об'єднати у будь-якому місці. Завдяки цій гнучкості та за допомогою окремих житлових блок-контейнерів наші клієнти можуть споруджувати навіть триповерхові будівлі різних розмірів і з різноманітним устаткуванням. Наші блок-контейнери набули слави унікальних модульних приміщень, що розроблені для задоволення Ваших особливих вимог.

Додаткове устаткування для модульних будівель компанії CONTAINEX

Модульні будівлі компанії CONTAINEX задовольнять усі Ваші вимоги! Незалежно від того, чи мова йде про функціональний офіс, школу, дитячий садок, приватну клініку, житлове приміщення чи демонстраційний зал, ми можемо запропонувати ідеальне рішення! Різноманіття додаткового устаткування ззовні та всередині вивершує наш асортимент послуг.

Під час індивідуального планування Ваших мобільних приміщень у Вас є можливість обирати з-поміж різних варіантів ізоляції або покриття для підлоги.

Панорамні вікна з фрамугою та парапет по периметру перетворять Вашу модульну будівлю, наприклад, у сучасний демонстраційний зал. Окрім цього, кожен житловий блок-контейнер можна обладнати, з-поміж іншого, міні-кухнею, санвузлами або решітками для вікон і дверей.

Опалювальні прилади та кондиціонери дбають про комфортні робочі умови у приміщенні, що повністю відповідає Вашим вимогам. Багатоповерхові (макс. 3 поверхи) модульні будівлі можна обладнати внутрішніми дерев'яними сходами та зовнішніми сталевими сходами.

Щоб зробити модульну будівлю візуально ще привабливішою, або щоб вона бездоганно гармоніювала з її оточенням, у Вас є можливість вибрати з-поміж великої кількості кольорів. Каталог кольорів RAL компанії CONTAINEX дозволяє Вам створити унікальне оформлення для Вашої модульної будівлі.

Насолоджуйтесь перевагами нашого додаткового обладнання — покращіть комфорт Вашої модульної будівлі та надайте їй особливого привабливого вигляду.

За більш детальною інформацією звертайтеся у наш відділ продажу. Ми будемо раді надати Вам персональну консультацію.

^ - Top
GREEN technology
Ваші переваги
  • Більше 30 років досвіду
  • Персональні консультації на місці
  • Швидка відправка/доставка
  • Незліченні можливості комбінування
  • Власні монтажні бригади на місці   
Модульнi будівлi
>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви погоджуєтеся зі збереженням кукі. Додаткова інформація вказана далі: Умови використання