Спеціальні пропозиції
contactToggle Контакт

Уживані контейнери

Продаж уживаних контейнерів CONTAINEX

Окрім нових офісних, санітарних і складських контейнерів ви можете купити вживані контейнери у відмінному стані. Не має значення, чи шукаєте вживаний окремий контейнер чи вживану модульну будівлю. Ми маємо підхоже рішення для вас і пропонуємо найшвидший спосіб отримати вживаний контейнер CONTAINEX.

Ваші переваги

  • Багаторічна й перевірена якість виробів
  • Завжди в наявності
  • Фінансові переваги
  • Гарантована, довгострокова наявність запасних частин
  • Довгий строк служби
  • Високоякісна ізоляція
  • Численні склади з уживаними контейнерами поряд із вами

За бажанням ви отримуєте відремонтовані контейнери у відмінному стані або невідремонтовані контейнери. Оглянути вживаний контейнер можна в будь-який час за попередньою домовленістю.

Окрім перевіреної часом якості й конструкції наших офісних, санітарних і складських контейнерів вживані контейнери надають фінансові переваги. Зокрема постійна наявність виробів по всій Європі має велике значення.

Вибір допоможе зробити не тільки стан уживаного контейнера, але й те, чи потрібно нам організувати перевезення з розвантаженням, або чи наші сертифіковані монтажні бригади мають виконати певні роботи на місці. Наші працівники охоче проконсультують вас і запропонують підхоже рішення.

Що стосується наших уживаних контейнерів, ви можете покластися на довгострокову наявність запасних частин. Власний сервісний центр гарантує швидке постачання по всій Європі.

Маєте вживані контейнери CONTAINEX (офісні, санітарні та складські контейнери) у доброму стані й бажаєте їх продати? Дізнайтеся більше: Викуп контейнерів

Шукаєте вживаний контейнер, відвідайте наш магазин:

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти