Спеціальні пропозиції
House of WALTER ACADEMY - LKW WALTER

WALTER ACADEMY

Успішні тренери супроводжуватимуть Вас протягом Вашого навчання.
Найкраща освіта, постійне навчання та підвищення кваліфікації — це фундаментальні складові нашої корпоративної культури. Окрім цього, висококваліфіковані співробітники з високим рівнем соціальної компетентності — це ключ до успіху компанії.

Академія WALTER ACADEMY – „серце“ нашої компанії – це центр для навчання і підвищення кваліфікації, де проводяться обрані тренінги, семінари, конференції та спеціальні заходи. Це — місце для зустрічей та обговорень, тут народжуються нові ідеї.

В академії WALTER ACADEMY, що розташована в будинку, де колись мешкала сім'я засновників компанії, створені ідеальні умови не тільки для здобуття нових знань, але й для передачі наших основних цінностей і нашої філософії майбутнім поколінням співробітників. Академія WALTER ACADEMY пропонує унікальний спосіб знайомства зі світом концерну WALTER GROUP.

„Суть керівництва полягає в тому, щоб бути втіленням цінностей і хорошим учителем.“
(Цитата засновника нашої компанії)
Успіх починається з правильної освіти!
WALTER ACADEMY - Столова
WALTER ACADEMY - Шкільні приміщення
^ - Top
GREEN technology
Ваші переваги
  • Більше 30 років досвіду
  • Персональні консультації на місці
  • Швидка відправка/доставка
  • Незліченні можливості комбінування
  • Власні монтажні бригади на місці   
Модульнi будівлi
>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви погоджуєтеся зі збереженням кукі. Додаткова інформація вказана далі: Умови використання