Спеціальні пропозиції
House of WALTER ACADEMY - LKW WALTER

WALTER ACADEMY

Успішні тренери супроводжуватимуть Вас протягом Вашого навчання.
Найкраща освіта, постійне навчання та підвищення кваліфікації — це фундаментальні складові нашої корпоративної культури. Окрім цього, висококваліфіковані співробітники з високим рівнем соціальної компетентності — це ключ до успіху компанії.

Академія WALTER ACADEMY – „серце“ нашої компанії – це центр для навчання і підвищення кваліфікації, де проводяться обрані тренінги, семінари, конференції та спеціальні заходи. Це — місце для зустрічей та обговорень, тут народжуються нові ідеї.

В академії WALTER ACADEMY, що розташована в будинку, де колись мешкала сім'я засновників компанії, створені ідеальні умови не тільки для здобуття нових знань, але й для передачі наших основних цінностей і нашої філософії майбутнім поколінням співробітників. Академія WALTER ACADEMY пропонує унікальний спосіб знайомства зі світом концерну WALTER GROUP.

„Суть керівництва полягає в тому, щоб бути втіленням цінностей і хорошим учителем.“
(Цитата засновника нашої компанії)
Успіх починається з правильної освіти!
WALTER ACADEMY - Столова
WALTER ACADEMY - Шкільні приміщення
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти