Спеціальні пропозиції
CONTAINEX - Тренінги

Тренінги

Успіх починається з правильної освіти!

CONTAINEX - Тренінги

Будь-який шлях розпочинається з першого кроку: У нас Ваш кар'єрний шлях починається з тренінгу «Train the Winner».  Отримати необхідні навички для роботи Вам допоможуть професіонали своєї справи на практиці і в тісному діалозі.

Навчання під час роботи означає, що Ви від самого початку берете активну участь у діяльності фірми.

Численні фахові семінари і тренінги гарантують Вам індивідуальне базове навчання. Їх проводять досвідчені тренери.

LKW WALTER - Arrow ButtonWALTER ACADEMY

Після цього Ви оберете особисту область дiяльностi згідно з Вашими талантами і навичками.

Різні відділи — різні тренінги

Про багатогранність роботи в компанії CONTAINEX свідчать тренінги з різною спеціалізацією залежно від відділу.

  • У відділах збуту Ви отримуєте основні знання та навички, що стосуються першої розмови з клієнтом, складання комерційної пропозиції, перемовин щодо цін, отримання і виконання замовлення;  виконання замовлення, з-поміж іншого, включає в собi замовлення на заводі-виробнику, вчасне планування доставки і монтажу, остаточна перевірка якості виконаних робіт і виставлення рахунку.
  • У відділі проектування здійснюється креативне розроблення технічно здійснених рішень і створення креслень для контейнерних будівель; Ви вивчаєте все, що потрібно для перетворення бажання клієнтів у реальнi проекти.
  • У відділі розробки продуктів та інновацій ми ознайомлюємо Вас з технічними розробками продуктів і пристосуванням асортименту продукції до вимог клієнта і ринку.
  • У відділі логістики Ви дізнаєтесь все про планування, перевезення, узгодження термiнiв і контроль за перевезенням.
  • У відділі маркетингу Ви дізнаєтесь все про нашу маркетингову діяльність; ми розповiмо Вам, як привернути увагу клієнтів, якi основнi завдання й інструменти маркетингу, і як ми можемо допомогти колегам з відділу збуту цілеспрямованими маркетинговими заходами.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти