Спеціальні пропозиції
CONTAINEX - Практика

Практика

Літня практика

У літні місяці компанія CONTAINEX пропонує активним учням та студентам можливiсть ознайомитися з нашою роботою на практиці.

Ця можливість передбачена для студентів вищих навчальних закладів, які вивчають техніко-економічні дисципліни, а також економіку підприємства.

Стажування

Студенти факультетів, орієнтованих на міжнародні відносини, мають можливість пройти багатомісячне стажування в одному з наших офісів.

Набирайтеся досвіду!

У нас практиканти не є сторонніми спостерігачами. Із самого початку вони беруть активну участь в діяльності фірми у супроводі досвідчених тренерів. Навчання під час роботи — це наше гасло!

Завдання і коло обов'язків будуть відповідати рівню Ваших знань і підготовки. Таким чином в компанії CONTAINEX Ви матимете можливість проявити Ваші таланти і сильні сторони.


інша інформація:

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти