Спеціальні пропозиції
CONTAINEX - Менеджер з продажу

Менеджер з продажу

У всій Європі як вдома

CONTAINEX - Менеджер з продажу

Наші менеджери з продажу продають і здають в оренду мобільні приміщення. Ви працюєте з клієнтами з торгівлі, промисловості і малого бізнесу і комунальної сфери, а також некомерційними організаціями або великими концернами.

На цю посаду потрібні комунікабельні люди, якi полюбляють подорожувати. Адже одного дня Ви можете здійснити вiдрядження з Дубліна в Москву чи з Гельсінкі до Неаполя. Під час таких поїздок Ви займатиметесь, з-поміж іншого, розширенням офiсної чи санiтарної площi або збiльшенням місткості складiв. Вашими супутниками повинні бути такі якості, як надійність і гнучкість. Якщо Ви окрім цього талановиті у сфері збуту і продажів, то Ви повністю задовiльняєте вимоги для цієї роботи.

Ваші завдання:

  • Ви відповідаєте за довірений Вам регіон збуту
  • Ви консультуєте постійних і ключових клієнтів та знаходите нових клієнтів
  • Ви робите розрахунки, ведете переговори щодо цін і умов.
  • Ви регулярно подорожуєте у регіони, за які відповідаєте (прибл. половина робочого часу)
  • Стратегічне посилення наших позицій на ринку відповідного регіону.
play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/ctx/07-karriere/containex-sales-manager-intro.jpg

Alois S., Division Sales Manager:
Кожен день — захоплюючий, адже він приносить нові випробування! Мені подобається працювати в молодій та динамічній команді. Звісно, потрібно бути достатньо амбітним, оскільки нашою метою є збереження успішної діяльності на довгі роки. Наприклад, при пошуку нових клієнтів чи плануваннi збуту. Для постійного розвитку ринку часто слід шукати нові шляхи. Ще однією перевагою є подорожі: Я знайомлюся з великою кількістю країн і міст і не перестаю дивуватися тому, наскільки майстерно реалізованi проекти модульних будівель.

Christophe F., Division Sales Manager:
На початку була дуже цікава програма навчання. Під час навчання я детально ознайомилася з колом своїх обов'язків, що дозволило мені легко інтегруватись в структуру підприємства У сімейному підприємстві, яким являється компанія CONTAINEX, робоча атмосфера неймовірно приємна - і, попри це, залишається можливiсть розвитку в міжнародному концерні. Таке поєднання — це величезна перевага. Окрім цього, робота в міжнародній команді надихає, кожного дня можна дізнатися щось нове. Тут нікому не відоме слово «нудьга», робота завжди приносить мені лише задоволення.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти