Спеціальні пропозиції
CONTAINEX - Менеджер технічного відділу

Менеджер технічного відділу

Реалісти втілюють ідеї в життя

Наші менеджери технічного відділу — це досвідчені реалісти. В кінцевому рахунку наші фантастичні ідеї повинні перетворитися на такі ж фантастичні, проте реалiстичнi рішення з примiщенням.

В рамках цих завдань Ви можете виступати в якостi розробника продукту, CAD- техніка-кресляра, фахівця із закупівель. Для того щоб наші проекти були гарними не тільки на креслярській дошці, але також досконало реалiзованi.

Ваші завдання:

CONTAINEX - Менеджер технічного відділу
  • Ви опрацьовуєте технічні запити, узгоджуєте й архівуєте їх
  • Ви проводите технічні консультації
  • Ви координуєте монтажні роботи (вибір, перевірка, обслуговування)
  • Ви конролюєте i реалізовуєте розробнику продукту на заводі-виробнику
  • Ви створюєте й опрацьовуєте технічні креслення, тривимірні моделі, інструкції з монтажу та технічного обслуговування і ще багато іншого

Luka P., Produktentwickler:
Мені подобається багатогранність роботи в міжнародному концерні. Наші заводи-виробники розмiщеннi по всвій Європі. Це означає щоденнi нові і різнопланові завдання комунікації Знайомство з різними характерами і культурами. Наш продукт надихає величезну кількість людей, тому що ми постійно працюємо над вдосконаленням і покращенням його споживчих властивостей.

Domenic H., CAD-Zeichner:
У моїй роботі я ціную спілкування з колегами. Я займаюсь проектуванням контейнерів: це вимагає високої точності і здатності просторового уявлення. Я постійно на зв'язку з відділом збуту. Побажання клієнтів дуже вiдрізняються i це робить мою роботу дуже цікавою і різноплановою. Особливо мені подобається виконувати завдання в компетентній команді.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти