Спеціальні пропозиції
CONTAINEX - КОНТЕЙНЕР — перспективний продукт

КОНТЕЙНЕР — перспективний продукт

Незліченні можливості використання

Простіше кажучи, контейнер — це «універсальне рішення». Він одночасно є «майстром перевтілення» і багатофункціональним інструментом для створення приміщень. Його монтаж і демонтаж відбуваються однаково швидко. Якщо потрібно розмістити людей на короткий час, то контейнер як мобільне приміщення підходить якнайкраще. Окрім цього, його можна використовувати повторно. І ще одна істотна перевага: контейнер можна застосовувати на власний розсуд. Чи то на великій будові, в якості офісу чи то для різних заходів — він задовольнить всі вимоги при мінімальних зусиллях.

Геній пристосування

Під час будівництва не завжди можна передбачити майбутнє. Тому краще мати приміщення, яке можна розширити в будь-який час. Завдяки модульним конструкціям CONTAINEX це робиться без особливих зусиль. Якщо змінюються потреби клієнта, ми можемо створити додаткові приміщення. Тому ми і називаємо наші гнучкі рішення при створенні приміщень «Приміщення одразу ж». Адже контейнери можна зібрати і розібрати швидко та легко. Це ми і робимо по всьому світі.

Повний комфорт на будь-який смак

Той, хто каже, що контейнери не зручні, не бачив наших. Все, що потрібно для комфортного життя — системи опалення і кондиціонування повітря, оптимальна тепло- та звукоізоляція — знаходиться в наших контейнерах. Також контейнери можна облаштувати на свій смак і відповідно до потреб. І це все в короткi термiни. Таким чином, контейнери — це приваблива альтернатива капiтальному будiвництву.

Власні виробничі заводи

Висока якість та екологічно нешкідливі методи виробництва стоять для нас на першому місці. Багатолітня співпраця з сертифікованими заводами, які є власністю компанії CONTAINEX, служить тому доказом. До речі, саме ця риса відрізняє нас від наших конкурентів, і клієнти поважають нас за це.

Таким чином ми створюємо енергоефективні конструкції, застосовуємо матеріали, що піддаються вторинній переробці, і екологічно нешкідливі методи виробництва. Виробництво офісних, санітарних і складських контейнерів відбувається згідно з суворими стандартами захисту навколишнього середовища і якості (GREEN technology).

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти