Спеціальні пропозиції
CONTAINEX  - Філософія компанії

Філософія компанії

Колегіальний стиль керівництва і висока особиста відповідальність

Ми переконані, що під час своєї економічної діяльності людина в першу чергу шукає сенс і завдання, за допомогою яких вона зможе розвинути свою особистість.

Відомий австрійський невролог і психіатр Віктор Е. Франкл пояснює це наступним чином:

«Не від нашої професії, а від нас самих залежить, чи знайдуть своє вираження в праці ті особистісні, неповторні риси, які складають нашу індивідуальність і, таким чином, наповнять змістом наше життя».

(Група компаній WALTER GROUP підтримує Центр ім. Віктора Франкла у Відні з часу його заснування у 2004 році. Він займається поширенням вчення та ідей Віктора Франкла.)

 
Філософія нашої компанії ґрунтується на колегіальному стилі керівництва і повній довірі до наших співробітників. Вони сумлінно працюють як підприємці, а саме з максимальною особистою відповідальністю.

Родинні почуття також відповідають цій принциповій позиції, тому особливо важливим для нас є довгострокові відносини з нашими співробітниками. Соціальна відповідальність — це важливий елемент для тривалого успіху підприємства.

 

Культурна різноманітність і соціальна ініціативність

Компанія CONTAINEX прагне залучити в свої ряди кращі таланти зі всіх країн Європи. Ми цінуємо культурну різноманітність і підтримуємо численні заходи для підтримки соціальних контактів. Ми вітаємо здоровий стиль життя і активно підтримуємо заняття спортом і фітнесом наших співробітників

Крім цього, компанія CONTAINEX дає всім своїм співробітниками і діловим партнерам надійність і впевненість в завтрашньому дні, якi може надати здорове у фінансовому відношенні приватне підприємство.

Ми постачаємо нашим клієнтам високоякісні послуги з одночасною турботою про природу і навколишнє середовище і хотіли б таким чином зробити сталий внесок в економічний добробут і соціальну солідарність.

^ - Top
GREEN technology
Ваші переваги
  • Більше 30 років досвіду
  • Персональні консультації на місці
  • Швидка відправка/доставка
  • Незліченні можливості комбінування
  • Власні монтажні бригади на місці   
Модульнi будівлi
>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви погоджуєтеся зі збереженням кукі. Додаткова інформація вказана далі: Умови використання