Спеціальні пропозиції
CONTAINEX  - Філософія компанії

Філософія компанії

Колегіальний стиль керівництва і висока особиста відповідальність

Ми переконані, що під час своєї економічної діяльності людина в першу чергу шукає сенс і завдання, за допомогою яких вона зможе розвинути свою особистість.

Відомий австрійський невролог і психіатр Віктор Е. Франкл пояснює це наступним чином:

«Не від нашої професії, а від нас самих залежить, чи знайдуть своє вираження в праці ті особистісні, неповторні риси, які складають нашу індивідуальність і, таким чином, наповнять змістом наше життя».

(Група компаній WALTER GROUP підтримує Центр ім. Віктора Франкла у Відні з часу його заснування у 2004 році. Він займається поширенням вчення та ідей Віктора Франкла.)

 
Філософія нашої компанії ґрунтується на колегіальному стилі керівництва і повній довірі до наших співробітників. Вони сумлінно працюють як підприємці, а саме з максимальною особистою відповідальністю.

Родинні почуття також відповідають цій принциповій позиції, тому особливо важливим для нас є довгострокові відносини з нашими співробітниками. Соціальна відповідальність — це важливий елемент для тривалого успіху підприємства.

 

Культурна різноманітність і соціальна ініціативність

Компанія CONTAINEX прагне залучити в свої ряди кращі таланти зі всіх країн Європи. Ми цінуємо культурну різноманітність і підтримуємо численні заходи для підтримки соціальних контактів.

Ми вітаємо здоровий стиль життя і активно підтримуємо заняття спортом і фітнесом наших співробітників

Крім цього, компанія CONTAINEX дає всім своїм співробітниками і діловим партнерам надійність і впевненість в завтрашньому дні, якi може надати здорове у фінансовому відношенні приватне підприємство. Ми постачаємо нашим клієнтам високоякісні послуги з одночасною турботою про природу і навколишнє середовище і хотіли б таким чином зробити сталий внесок в економічний добробут і соціальну солідарність.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти