Спеціальні пропозиції
FAQ - LKW WALTER

FAQ

Які можливості кар'єри доступні для випускників шкіл та університетів?

Концерн WALTER GROUP дає шанс починаючим працівникам.

Ми пропонуємо випускникам шкіл, вищих учбових закладів і університетів економічних і філологічних напрямків почати професійну діяльність в нашій організації. Досвід роботи чи професійні знання не обов'язкові.

Ви пройдете інтенсивну підготовку відповідно до майбутніх завдань в рамках нашого тренінгу «Train the Winner».

Ми сприяємо розвитку Вашої професійної та соціальної компетенції і навчаємо та підтримуємо Вас у ході Вашого розвитку. Група WALTER GROUP розвивається постійно та стало. Ростіть разом з нами!

Які можливості кар'єри доступні для професіоналів?

Крім кар'єрних можливостей для випускників ,компанія CONTAINEX також пропонує цікаві перспективи для молодих спеціалістів.

Про поточні вакансії можна дізнатися в нашому розділі «Вакансії».

Компанія CONTAINEX навчає практикантiв?

Класичні професії неможливо отримати в нашій компанії. Ми пропонуємо випускникам професійних технічних училищ, спеціальних вищих учбових закладів або університетів нашу повчальну програму "Підготовка переможців", у рамках якої можна отримати спеціальні практичні і теоретичні знання.

Як виглядає процес подачі заяви про прийняття на роботу?

В кожному оголошенні в мережі Інтернет знаходиться посилання, що перенаправляє Вас до нашої онлайн-анкети. Ми просимо заповнити і відправити її разом з усіма додатками.

Лист-підтвердження, який Ви одразу отримаєте на електронну пошту, засвідчує, що Ваша заява отримана. Протягом 14 днів Ви отримаєте відповідь від нашого відділу підбору персоналу про результат Вашої заяви.

Процес підбору персоналу: перша ознайомча розмова по телефону або через програму Skype з подальшою особистою розмовою зі спеціалістом з підбору персоналу. В окремих випадках може відбутися друга зустріч з керівником спеціалізованого відділу. Ваші дорожні витрати ми беремо на себе відповідно до домовленості.

Про результат Вашої заяви Вам буде повідомлено по електронній пошті чи по телефону. У разі виникнення запитань щодо стану Вашої заяви наші представники відділу підбору персоналу будуть раді допомогти Вам. http://www.containex.at/de/personal-kontakt

Як подати заяву?

Переважний спосіб подання заяв - за допомогою нашої інтернет-анкети в оголошеннях про вакансії
http://www.containex.at/de/karriere/offene-stellen

Ви маєте можливість додати до 5 файлів. Обов'язково додайте свою біографію, мотиваційний лист, важливі свідчення і атестати. Ви можете також подати заяву по звичайній або електронній пошті.

Мені відшкодують витрати на поїздку?

Якщо ви успішно пройшли першу стадію процесу подання заяви (співбесіди по телефону або Skype), ми запросимо Вас за наш рахунок на особисту бесіду у Вінер Нойдорф або Куфштайн.

Мені потрібен дозвіл на роботу?

Для громадян ЄС дозвіл на роботу не потрібен. Громадянам з інших країн окрім дозволу на роботу потрібно отримати дозвіл на перебування. Ми надаємо Вам підтримку в цьому процесі.

Детальнішу інформацію можна отримати в Австрійській службі зайнятості (AMS) - www.ams.at

Якими спеціальними знаннями я повинен(на) володіти? (Вища освіта, середня освіта)

Наші вакансії призначені, передусім, випускниками професійних училищ, академій, спеціальних вищих учбових закладів і університетів. Наявність попередніх знань логістики або експедиторської справи не обов'язкова. Предметні знання Ви отримуєте у рамках нашої повчальної програми "Підготовка переможців".

На якому рівні я повинен(на) володіти німецькою мовою?

Німецька мова - наша корпоративна мова. Передумовою для ефективного навчання і внутрішнього спілкування з усіма співробітниками являється володіння німецькою мовою на рівні мінімум В1 - оптимальніше В2 (згідно Європейської системи рівнів володіння іноземними мовами).

Наскільки добре я повинен володіти іноземною мовою?

Ми спілкуємося з нашими клієнтами і діловими партнерами на їх рідній мові. Для забезпечення цілеспрямованої комунікації Ваші знання іноземної мови згідно Європейської системи повинні відповідати рівню В1, оптимальніше В2.

Коли починається навчальна програма?

Терміни початку чітко не визначені. Індивідуальна навчальна програма, підготовлена для Вас, може розпочатися у будь-який момент. Навчальна програма ділиться на базову освіту і поглиблену спеціальну освіту згідно з Вашою сферою діяльності.

Наскільки висока вірогідність отримання мною як учнем безстрокового трудового договору?

Навчальна програма разом з професійною освітою допомагає познайомитися з Вами, але не є додатковою стадією відбору. Будучи сімейним підприємством, що цінує традиції, ми зацікавлені в довгостроковій співпраці.

Який робочий час ви пропонуєте?

Згідно із законодавством ми працюємо 40 годин в тиждень. Кожен робочий день починається в 8:00. Ми не працюємо у вихідні.

Чи існує дрес-код?

Ми цінуємо охайний і професійний зовнішній вигляд - вільний одяг у вихідні і повсякденний діловий одяг в офісі!

Як я можу отримати тимчасову квартиру?

Ми із задоволенням допоможемо Вам також у пошуку житла. Ми співпрацюємо з надійними партнерами і житловими кооперативами регіону, в яких ви можете безпосередньо і легко отримати свою першу квартиру.

Як я буду добиратися до місця роботи?

Між Віднем і Вінер Нойдорф курсує безкоштовний автобус для наших співробітників. Наше підприємство в Куфштайні знаходиться в центрі міста, куди просто доїхати на громадському транспорті. Наші водії користуються безкоштовними місцями для паркування.

Що компанія CONTAINEX робить для мого хорошого самопочуття?

Роботі потрібен баланс - Для нас дуже важливо мати баланс між роботою і особистим життям. Тому ми підтримуємо зайняття спортом, таким як пляжний волейбол, футбол, біг, катання на лижах, теніс і фітнес. Здоров’я на першому місці! Цьому допомагає заборона паління в офісі, TFT- монітори з низьким рівнем випромінювання, оптимальний клімат в приміщеннях, простора зона для релаксації (читальний зал, кавовий куточок, парк WALTER), корпоративний лікар, який може робити щеплення, та інше. Ми усі - одна велика сім'я. Наше особливе завдання полягає в тому, щоб забезпечити приємну робочу атмосферу, розвивати командний дух та відчуття єдності.

Кому належить компанія CONTAINEX?

Компанія CONTAINEX — це підприємство концерну WALTER GROUP. Концерн знаходиться у сімейній власності уже протягом трьох поколінь.

Чому у компанії CONTAINEX така хороша платоспроможність?

Компанія CONTAINEX не бере участі в спекулятивних угодах або ризикованих поглинаннях компанії . Ми розвиваємося огранічно - крок за кроком - разом з нашими партнерами і витрачаємо гроші тільки після того, як заробимо їх! Імениті бюро кредитних історій дають нам найвищі оцінки, також компанія займає високі позиції в списку «Провідних компаній Австрії». Таким чином, ми пропонуємо нашим співробітникам надійність підприємства з сильними фінансовими позиціями.

У яких країнах працюють представництва компанії CONTAINEX?

Офіси компанії: головний офіс в Вінер Нойдорфі, на південь від Відня, і наше підприємство в Куфштайні, Тіроль.

З цих офісів здійснюється діяльність компанії на ринках Європи за допомогою наших співробітників бiльш як 40 країн.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти