Спеціальні пропозиції
Вінер-Нойдорф/Відень: багатокультурне велике місто в серці Європи - LKW WALTER

Вінер-Нойдорф/Відень: багатокультурне велике місто в серці Європи

Про неповторний шарм Відня сказано і написано вже дуже багато, тому що, ставши мостом між Заходом і Сходом, це місто приваблює людей з усього світу — і не безпідставно. Незважаючи на те, що Відень став сучасним, жвавим і багатокультурним мегаполісом, він все одно зберігає чарівну атмосферу бурхливого минулого. Окрім цього, безпека і високий рівень життя гарантують напрочуд високу якість життя, а програма культурних заходів є незрівнянною. Вартими уваги є всесвітньо відомий концерт на Новий рік, Віденський Бал Життя або Свято Дунайського острову.

Враження

Відень зі своїм нічним життям, рекреаційними об'єктами і можливостями шопінгу, що урізноманітнюють міське життя, не поступається іншим мегаполісам у світі.

 

 

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти