Спеціальні пропозиції
Куфштайн/Тіроль: місто наповнене життям, оточене унікальною природою - LKW WALTER

Куфштайн/Тіроль: місто наповнене життям, оточене унікальною природою

Свіже гірське повітря, чисті озера і свіжа вода — Тіроль пропонує недоторкану природу та істинну якість життя. Улюблені місця відпочинку, такі як Ціллерталь чи озеро Хімзе, практично видно з вікон будинків, а всесвітньо відомі місця, що приваблюють туристів, такі як Кришталеві світи Swarovski, доповнюють загальну картину.

Враження

Незважаючи на це, міста Інсбрук і Зальцбург, що розташовані поблизу, дозволяють насолоджуватися перевагами міста, пропонують привабливі можливості шопінгу або культурні заходи. Окрім цього, безпосередньо біля місця роботи знаходиться достатня кількість хороших ресторанів, затишних пабів, модних дискотек та екстравагантних клубів для особистого комфорту.

Також звідси можна дістатися в інші цікаві великі міста: Так, легковим автомобілем можна доїхати до Мюнхена за одну годину, до Цюріха — за три години, а до Відня і Мілану — за чотири години.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти