Спеціальні пропозиції
Best Recruiter - LKW WALTER
Сертифікат 2016/2017

Career — нагорода «Best Recruiter»

Цього року ми посіли 10-те місце у сукупному рейтингу австрійських підприємств і 17-те місце у рейтингу німецьких, австрійських і швейцарських підприємств серед 1520 досліджених найкращих роботодавців. Чудове підтвердження тому, що нам вдається зреалізувати прагнення поставити потенційних майбутніх співробітників в центр уваги.

 

Що таке нагорода «Best Recruiter»?

«Best Recruiters» — це найбільше рекрутингове дослідження в Австрії. При цьому кожен рік ретельно оцінюється якість підбору персоналу 500 найбільших австрійських компаній.

На основі 106 критеріїв робиться висновок про якість підбору персоналу, рекрутингову активність в мережі Інтернет та іншу діяльність в цьому напрямку, наприклад, на ярмарках вакансій, в школах та університетах. Ставлення відділів підбору персоналу до кандидатів оцінюється на основі відгуку вибраних кандидатів.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти