Спеціальні пропозиції
CONTAINEX - Чому саме компанія CONTAINEX?

Чому саме компанія CONTAINEX?

...тому що це — прекрасна компанія

CONTAINEX - Чому саме компанія CONTAINEX?

Що спільного у Зимових Олімпійських іграх в Сочі або Чемпіонату Європи з футболу у Польщі й Україні з Віденським марафоном, стрибками з трампліна в Кульмi або нічним слаломом в Шладмінгу?  Правильно! У всіх цих грандіозних заходів приймала участь компанія CONTAINEX!  Коли потрібні практичні рішення для створення приміщень, наші компетентні команди спiвпрацюють по всьому світі.  Як і на багаточисельних великих будівельних майданчиках у Європі.

...тому що ми — одна велика сiм'я

Та ще й багатокультурна! 240 співробітників із 22 країн роблять нас тим, чим ми є сьогодні: лідером у торгівлі контейнерами. Ми працюємо по всьому світі i при цьому в компанiї зберiгається сiмейна атмосфера. У поєднанні з надійністю міжнародного концерну і корпоративною культурою, в якiй повага та шанобливость задає тон в робочiй атмосфері .

Наш принцип децентралiзованої вiдповiдальностi сприяє оптимальному професійному рості наших співробітників. Їхня активна діяльність забезпечує довгостроковий успіх, який в кiнцевому результатi приносить користь всім.

Ваша кар"єра з LKW WALTER play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/lkw/allgemein/lkw-walter-intro-personal.jpg

...тому що ми з легкістю приймаємо випробування

Щоб зустріти професійні виклики з необхідним запалом, дуже важливо мати здоровий баланс між роботою й особистим життям. Приємна, доброзичлива і невимушена атмосфера вносить різноманітність в робочi будні і заряджає всіх новою енергією. Тому виїзні заходи і веселі святкування — такі як літнє свято, корпоративна вечірка на Різдво або вечори в колі колег в пабі компанії CONTAINEX — користуються великою популярністю серед наших співробітників. Цi мiроприємства дають додаткову можливiсть новим співробітникам легко влитись в колектив

Так всi, хто цікавиться спортом, можуть прийняти участі в спільних заняттях такими видами спорту, як пляжний волейбол, теніс або катання на лижах. Дехто приєднується до нашої футбольної і хокейної команди, інші беруть участь в забігу Business Run у Відні. А під час організованих компанією турнірах і товариських ігор з іншими підприємствами колеги стають вболівальниками. І незалежно від результату матчу, пізніше під звуки святкових тостів звучить: Ми CONTAINEX — це просто сильна команда!

Літнє свято у Вінер-Нойдорфі - Відеокліп

Літнє свято у Вінер-Нойдорфі - Відеокліп play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/lkw/allgemein/lkw-walter-intro-wiener-neudorf.jpg

Літнє свято у Куфштайні - Відеокліп

Літнє свято у Куфштайні - Відеокліп play
True
http://www.containex.ua/-/m/images/lkw/allgemein/lkw-walter-intro-kufstein.jpg

...тому що вона має майбутнє

Компанія CONTAINEX орієнтується на довгострокову економічну діяльність. Тому що нам важливо, щоб наше підприємство довгостроково розвивалось успiшно i залишалось мiцним. Пiд девізом — «Розвиток з далекоглядністю» ми враховуємо при цьому економічні, екологічні та соціальні цілі.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти