Спеціальні пропозиції
Кар'єра

Кар'єра

Наші контейнери використовуються на всіх континентах як гнучкі та перспективнi рішення для створення приміщень. Їх відмітними ознаками є багатоцільове використання і легкий та швидкий монтаж на будь-якій місцевості.

Що для цього потрібно? Новаторський дух наших розробникiв продуктiв, надійність наших логістів та заповзятливість наших фахівців у відділі збуту. Лише налагоджена спiвпраця високомотивованих команд перетворює новаторські ідеї в ідеальні рішення для створення приміщень.

Ви також бажаєте стати ланкою цього добре налагодженого механізму? І у Вас є необхідна кваліфікація? Тоді ми пропонуємо Вам надійність, цікаві перспективи і простір для особистого розвитку і планування кар'єри. 

Join the Winner!

Чому саме компанія CONTAINEX?

Чому саме компанія CONTAINEX?

Тому що це чудово бути частиною успішної команди і спільно брати участь у втіленні чудових проектів в життя: починаючи з чемпіонату Європи з футболу і закінчуючи Олімпійськими іграми.


КОНТЕЙНЕР — перспективний продукт

КОНТЕЙНЕР — перспективний продукт

Контейнер — це універсальне рішення і в той же час багатофункціональний інструмент для створення приміщень. Ми виготовляємо його згідно із строгими стандартами захисту довкілля і якості!


Філософія компанії

Філософія компанії

Колегіальний стиль керівництва у поєднанні з соцiальною дiяльнiстю сприяє розвитку талантiв і особистій відповідальності.


Опис роботи

Опис роботи

Кваліфіковані співробітники з їх різносторонніми здібностями є гарантом постійного росту компанії CONTAINEX.


Тренінги

Тренінги

Кожен переможець починав колись з першого кроку. У нас Ваш кар'єрний шлях починається з тренінгу «Train the Winner».


Розвиток і перспективи

Розвиток і перспективи

Завдяки навчанню і підвищенню кваліфікації, а також цілеспрямованому сприянню розвитку Ваших талантiв ми дбаємо про постійний і сталий розвиток Вашої кар'єри.


Система заохочень і переваги

Система заохочень і переваги

Хороший роботодавець вміє оцінити досягнення власних співробітників: система премій, чемпіонат та інші заохочення підтримують амбітність наших співробітників.


Вакансії

Вакансії

Бажаєте рости разом з нами? Тут Ви знайдете інформацію про актуальні вакансії.
^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Гарантовані стандарти якості та захисту довкілля, відповідно до яких відбувається вибір постачальників, закупівля матеріалів, виробництво та контроль якості.
Контакт

Ваш контакт для:

>

Цей веб-сайт застосовує кукі для найкращого користування сайтом. Натискаючи на «Прийняти», Ви погоджуєтеся з використанням кукі. Якщо Ви хочете запобігти використанню певних кукі, натисніть тут. Докладна інформація щодо поводження з Вашими даними вказана в Умовах використання й Інформації щодо захисту даних.

Прийняти